SUPPLEMENT KULLANIMI LÜTFEN YARDIMCI OLUN!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BurhanA tarafından 6 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BurhanA

BurhanA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    boy: 1,82
    kilo: 73

değerli büyüklerim hocalarım abilerim kardeşlerim ... belki bu yazımı saçma , uğraşılmayacak , gereksiz bulacaksınız ama kendinizi benim yerime koyun çaresizliği anlayın yardımcı olursanız ne Mutlu bana :) uzun zamandır bu sporla uğraşıyorum (1,5yıl) bu Zaman içerisinde çokça hatalar yaptım beslenme programına uymayıp spor yapmak mı dersiniz düzensiz spor yapıp abartı yemek yemek mi dersiniz... kendimi iyi kötü düzeltmeye çalıştım en son bu hale geldim .. simdi asıl mevzuya gelelim ; benim bu temmuza kadar gelisebildigimce gelişebilmem lazım biraz gönül işleri biraz özgüven kırıklığı gibi gibi seyler yaşandı bunuda kendime yakıştıramadım açıkcası sevdiğim kız hayvan gibi üçgen vücutlu boksör birine gitti bende yakıştıramadım haliyle su an İstanbul'da ben ankaradayım temmuza kadar gelişebildim kadar gelisip karısına çıkmak istiyorum ve bu konuda sizden yardım bekliyorum baya bir araştırma yaptım ancak her sorduğum kişiden farklı sesler çıkınca kafam darmaduman oldu....
    sizce antrenmanlarıma protein tozuyla mı devam edersem kısa sürede üçgen olurum yoksa gainer mı kullanmam gerekir?
    protein kullanınca beslenme programım Nasıl olmalı yada gainer kullanınca nasıl olmalı?
    hangi marka gain yada protein bana yararlı olur ?
    besinleri kaça bölmeliyim?
    bunların dışında ek ne kullanılır ne yapılır ne edilir?
    programımı Nasıl düzenlemeliyim kısa sürede üçgen vücut için ?? yani kısaca bana yararlı olabileceğine inandığınız ne varsa paylaşırsanız cok sevinirim :) yazılarınızı bekliyorum lütfen Biliyorum ki içinizde kalbi ter temiz olan halden anlayanlar vardır :)))

2. Resul efe

Resul efe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim boyda 182 kardeşim ve 72kg çok az 182 olan bi insan için . ben 75den 88e çıktım baya bi fark var seninde kilo almani tavsiye ederim öncelikli olarak.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Üçgen vücutlu olduğu için kızı kaptırdığını nereden çıkartıyorsun? Belki eleman senden zekidir, senden esprilidir, sohbeti daha hoştur, senden kültürlüdür, özgüveni daha yüksektir vs...Onca kriter içinde neden vücut yüzünden kızı kaptırdığını düşünüyorsun?

Çabuk anlamanı umuyorum, bir defa söyleyeceğim. Protein tozu veya gainerla üçgen vücut olmazsın. Günlük makro ve mikro besin ihtiyaçlarını tamamlayarak, iyi antrenman yapıp iyi dinlenerek olursun. Günlük kalori ihtiyacını hesapla, %15-20 üzerinde beslen. Öğün sayısı farketmez, vücut ağırlığı x 1.5-2 gr protein al, 75 gr üzeri yağ tüket. fatsecret gibi bir uygulamayla kalori alımını takip et. Program önerim Fierce V: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=159678631
    Workout A
    Squat 3x5
    Bench 3x5
    Pendlay Rows 3x8
    Reverse Flies 3x10
    Calf raises 2x15/Tricep pressdowns 2x10 Superset

Workout B
    Front Squat 3x5
    Incline Bench OR Overhead Press 3x5
    Romanian Deadlift 3x8
    Lat Pulldowns 3x8
    Ab work 2x15/Curls 2x10 Superset

Haftada 3 defa A/B/A, B/A/B şeklinde çalışılıyor. Veya herhangi bir doğru dürüst başlangıç programı olur.

Bunun yanında, bütün bunları kız için yapacaksan uğraşma.

4. S E R D A R

S E R D A R Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşın Dedigi gibi hemen vücut yüzünden kız arkadasını kaptırdıgını düşünme . ' 2 cisi protein le gainer fazla ümit bağlama üçgen filan bunlar senin elinde sabırlı ol zamanla hersey olur beslenme uyku düzenine dikkat et .
    Gainer+Bcaa+Kretain suplement olarak öneriyorum. Son olarak da seni bırakan biri için spor yapma kendin için yap eğer seni gercekten seviyorsa zaten geri dönecektir seven insan her haliyle sevmeli karşısındakini .

Sayfayı Paylaş