Supplement Kullanacağım Ama Adam Akıllı bir bilgiye sahip değilim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Requem tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar,Abiler,Kardeşler..

Ben 11 Aydır Bu sporu yapıyorum : (11) ayın 4 ayı Ağırlık - Salon Calışması (Gerisi Ev)

Neyse konuya gelelim :D Ben Eylülden itibaren Supplement Kullanmayı düşünüyorum. (Salonda Calışacağım )

8-9 yıl Once Kalp Rahatsızlığı geçirdim arkadaşlar Kalbe Bağlı Romatizma Mitral ve Aort Kapakçığını 5. seviyede Açtı ama Artık Mitral Kapandı aortda Minimum seviyede bir Açık var Oda Kapanıcak İnşallah Hastalıgım için kullandıgım ilaca gelince onceden günde 14 ilac içirdiklerini bilirim 8-9 yaşımdayken daha..

ama Şimdi Tek Penadur/Deposilin 1.2 - 21 Günde bi Vucutu koruma Zınde tutmak Ve Romatizmanın Vücuttan Daha kolay atılması için Kullanıyorum İşte : Spora Başlamadan Önce Yani (11 Ay Önce) Doktorumla görüştüm Ağırlık calşmamda Dikkatli olmamı soyledi,Dikkat Ettiğim Sürece ve kendimiz zorlamayacağım sürede Sıkıntı olmaz dedi. ve 4-6 ay'da Kalbin Durumunu gözetlemek için Hastanede Testlere girmemi söyledi bende Nisanda girdim En son Ve doktor Şaşırdı Yok denecek kadar azalmış kalpteki kapakçık Normal insanlarda bile rastlanacak seviyeye gelmiş Fakat fazla yorma yinede Kafanı fln takma vs herzmnki önerileri verdi.
    Bu Teste Girmemde Israrcı olan Ahmet abim yani Spora başlatan abim Sonucları oğrendikden sonra Kalbin Spora olumlu etkide yanıt veriyor Ama Yınede Testlerine Girmeyi ihmal etme Hiç birşey senın sağlıgından onemli değil dedi.

Beni Bu spora başlatan 'Ahmet' Abim 1 seneyi doldur iyice alt yapın olsun sonra
    Kışa Ağır calışırsın Sonra Ufak bi definasyon yaptıkdan sonra Vücut Ortaya çıkacaktır Metobilizma ve Genetiğin Gelişime Hızlı ve Yakıyorsun dedi

Bana Amino,Yada BCAA Kullanmamı oneriyor ( Hem Hacim hem Kuvvet artışı için )

Dedigim Gibi Ne Kullansam faydasını gorurum ve Kalbime Etkisi olurmu bunların Naturel tarzında birşeyi varmı

Burda 6.5 Aylık Halim : http://www.bodyforumtr.com/vbforum/6-5-ayl-k-geli-t48525.html?t=48525

Ozamanlar Beslenmeme dikkat edemiyordum Calışmalara ara vermiştim İster istemez Okul vs stresinden dolayı

Ve En son nisan da ağırlığa girmiştim nisandan bu yana Barfiks , Şınav Patlayıcı Kondisyon ve haftada 1 gün Kardio Tarzında Kalbimi Rahatlatacak Calışma yapıyorum 3 Ay onceki Halim : [​IMG]

Ve 15 Gün Once Tatilde Cekindiğim Halim : [​IMG]

Yaş 16 2 ay sonra 17 Olucak :D

boy 181

Kilo 66

En Son Baktığım Biceps : 35 / 63 Kilo İken

Ve Şunuda belirtmek İsterim Bana Supplement Oneren Spora Başlatan abim Ege(İzmir) BESYO / Antrenörlük Eğitimi Bölümünde Okuyor 3. Sınıfa Geçti
    Bunu Söylememin amacıda : Şu Senın abin kimde böyle böyle söylüyor boyle yap diyor dememenız için Bilgisi var ve kendisi 13 yıldır Milli Sporcu Bölümü ise / Gülle Disk atma

Abim Bana Aminonun daha faydalı olacağını söyledi. fakat sizlerınde görüşlerinizi Öğrenmek isterim..
    Bu arada Sizden yardım istedigim Bir şey daha Amino Yada BCAA Hangisi ve Marka İsim vs. Önerirsiniz Ve Ne Kadar Süre yeter Bana ? : 100 TL Civarı Param var Eylülde alıp Ağırlık + Supplement + Sıkı beslenme yapıcam
    Şimdiden Teşekkür Ederim Saygılarımla... / Requem . weightlifter

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:33 ----------

Ve Konuyu Nereye Açacağıma Karar Veremedim En Uygun burası oldugunu düşünerek Buraya Açtım Eğer yanlış bölüme actıysam Mod'Dan İsteğim doğru yere taşımasıdır :D

Son düzenleme: 22 Temmuz 2012
  2. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    Bence cok acele ediyorsun yasin 16 daha bu ne hiz ya kendini ve vucudunu dinlendir kendine gel sporunuda yap ama hizli gitme bence bu kadar amino fln kullanma derim sahsen erken bnce

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.311
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Antrenman:Bodybuilding & Fitness

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım Edin Arkadaşlar Görüşlerinizi Görmek İçin açtım bu konuyu Abi Kardeş Tavsiyenıze ihtiyacım var.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Kalp rahatsızlığın olmuş, geçmişler olsun, yaşın zaten genç. Kesin tavsiyem beslenmeni güçlendirmen ve spor konusunda doktoruna danışman. Supplement öneren arkadaş eğer rahatsızlıklarını biliyorsa katilin olmaya meyletmiş. Vücuduna yüklenme sağlık en değerli nimetimiz.

6. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkatli ve Aşırı kacmazsam Bi sıkıntı yapmayacağını söyledi Natural' leri varmı ne yapıyım ne kullanmalıyım Dedigin gibi brhmcr kardeş Sıkı beslenme + Ağır Calışma bide (Hacim Ve Kuvvet artışı için ) Takviye ama Ne alıyım ne onerırsınız hangıısı vücudumu sarsmaz yan etkileri olrmu onerecegınız kaliteli marka amino ,bcaa varmıdır Teşekkürler.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Özel mesajda atmışsın ama ben zaten fikrimi belirtmiştim. Kesinlikle kullanma bu sporu yapacaksan doktorunla görüş, ben bu sporu yapıyorum (acağım) de, beslenme programını yap. Kesinlikle desteklere yönelme.

8. Requem

Requem Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    (acağım) ne demek kardeş :D Ve Desteği Almadan once eylülün ilk haftası ılac almadan onceki günlerde 1 YILLIK Kontrolüm geliyor doktorada soracağm tabikide hocam bole bole kullanıyımı dıye

9. brhmcr

brhmcr Guest

Ben bu sporu yapiyorum - yapacagim anlaminda kullanmistim. Biz kullanma diyoruz :) herkes adina konusmus gibi oldum ama. Doktorun diyorsa ki bu spor sana uygun, supplement te uygun o zaman ayri bir konu acarsin.Buyuk zevkle yardimci olurum.

Sayfayı Paylaş