Supplement Kullanım Zamanları ve Ölçüleri Yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve huncback tarafından 12 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. huncback

huncback Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar mrb. Elimde On Whey, Bsn Synta 6 protein-Gaspari aminomax8000ve gaspari qualitine creatine mevcut.Düzünlenli yatış kalkış saatlerim ve beslenmem var bundan 8 ay kadar önce 58 kilo verdim hızlı bir şekilde verdiğim içinde kas yapım şuan bozuk tekrar toparlamak içinde 2 ay önce bb ye başladım.Her sabah 10.00-11.30 arası cardio akşam üstü 16.30-17-45 arası ağırlık antremanına gidiyorum.Ağırlık antremanı 3gün 1 off şeklinde cardio hergün yapıyorum.Bu suplemenleri hangilerini ne zmn ne ölçüde kullanmalıyım belirtirseniz sevinirim.Forumu komple okudum sayılır kafamda bir şekillenme var ama sizlere sorup en doğru şekilde kullanmak isterim şimdiden teşkkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Oncelikle kas elde etmek icin cardiolari artik azaltmalisiniz.

Tamamen cardiolarin kaldirildigi dusunulurse.

Sabah kalkildiginda Syntha veya on whey + bir miktar hizli karbo ( syntha da zaten var).

Amino max gun icine ogunlere eklenebilir ancak idman oncesi ve sonrasi da beslenmeniz cok duzgun degilse garanti altina almak icin kullanilabilir.

Creatine kendi kullanimim 2.5 gr once ve 2.5 sonra, anca 5 gram once veya sonra da kullanilabilir.

Protein alimi yeterli degilse idman sonrasi da Syntha veya on whey alinabilir./

Sayfayı Paylaş