Supplement kullanımında hatamı yapıyorum...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve wernet tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wernet

wernet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kılo almak için bırcok urun denedım (gnc weight gainer ve gnc amino burst 3000)
    düzenli olarak spor yapmaktayım ama hıcbır etkısını goremedım buyuzden kullandıgım bazı urunlerı degiştirdim...
    kendımden bahsedeyım:
    boy:181
    kılo :71

optimum serious mass
    optimum %100 whey protein
    twinlab amino fuel 2000
    weider weight gainer
    bu rurunleri nasıl kullanmam gerektıgı (miktar ve zaman) hakkında benı aydınlatırsanız sevınırım...

urunlerını tedarık ettım ama kullanmada hata yapıyorum sanırım weight gainer ımı hazırlarken ıcıne 3 cıg yumurta 1 çay bardagı pekmez 1.5 muz 2 corba kasıgı kadar kahve kreması katıyorum ve yaklasık 6 aydır kullanmama ragmen 3 kılo alabildim :evil:

zamanınızı ayırdıgınız ıcın teşekkurler

2. TuGhAn

TuGhAn Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci / Tasarımcı
    Yer:
    Ankara
    Gereksiz fazla supplement kullanıyorsun bence, yukarıda 2 farklı gainer ile bir whey ve aminoyu birlikte yazmışsın. Bir gainer ve bir amino veya whey kullanman cebin için yararlı olacaktır.

Çiğ yumurta kullanman da sağlığın için büyük tehlike. Bahsettiğin karışımı gainer'ın içine mi atıyorsun? Hangi vakitlerde kullanıyorsun?

3. wernet

wernet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaptıgım karısımın ıcıne gainer ı atıyorum ve karıstırıp içiyorum bunu ogun aralarında ve antremandan once ve yatmadan once kullanıyorum

aminoyuda antreman sonrasında 3 tablet olarak alıyorum

sızce nasıl kullanmalıyım ?? yannısmı kullanıyorum

4. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    aynen dediğine katılıyorum gereksiz supplementlerle doldurmuşsun kombineyi. en çok parasal açıdan zarar. kilo alman için bi gainer alman yeterli bu hele ki weider ise güzel. abartmak bence çok iyi değil. ayrıca hızlı giden atın b. seyrek düşer. çok hızlı kilo almakda iyi değil

Sayfayı Paylaş