Supplement kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mitnick tarafından 26 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mitnick

mitnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba hocalarım, besin kullanımı hakkında bir kaç önerinize ihtiyaç duyuyorum. Genrise firmasının ürettiği pcv toz ürününü almayı planlıyorum forumda hakkında oldukça iyi yorumlar okudum. Fakat sorunum günde 80 gr alınması gerektiğini belirtilmesi bu hesaba göre 10 günde ürün bitiyor acaba bunun yanında complex protein alıp spor yaptığım günler pcv spor yapmadığım günler complex ürününü tüketmemde bir sıkıntı ortaya çıkar mı?

bahsettiğim ürünler

Genrise PCV 750 gr Toz
    Genrise Whey Protein İsolat Complex 700g toz

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    dediğin olablir ama genrıse piyasaya yenı cıktı daha etkılerını olumu bir sekılde alan sporculara daha rastlamaıdm bence sen air ant öncesi sonrası kalıtelı bir toz al mesela optimum american whey pure yada twinlab yada ultiamate nitrotion of gunlerde yanı dinlenme gunlerınde sabah kalıkınca genrıseyı kullan ayrıca bir vgci kilosunun mınımum 1,bucuk katı kadar proteın 2bucuk katı kadarda karbondıkarta alması lazzım
    genriseyı ben kullanmaya yenı basladım tadı biraz kotu;)

Son düzenleme: 27 Aralık 2011
  3. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünlerin fiyatları nelerdir?

4. mitnick

mitnick Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    almam gereken protein miktarını biliyorum fakat her üniversite öğrencisi gibi bu rakama ulaşmada zorluk çekiyorum :( şu anda araştırma aşamasındayım dediğin şeyler mantıklı geldi teşekkür ederim :) Açıkçası birazda uygun olmasını istiyorum :)

fiyatlarına gelince

pcv 49.95 TL
    complex 35.78 TL

Sayfayı Paylaş