Supplement kullanımı nasıl olmalıdır?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve shutcan tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. shutcan

shutcan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım diyebilirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Ben dönem dönem bb ile uğraştım.Fakat üniversite döneminde aşırı kilo aldım 103 kg kadar oldum.5 aylık dilim içerisinde 82 kgd üştüm.şu anki kilom 83.Boyum 1.82. Yağ yakımı olunca alt yapıda az biraz çıktı ortaya.Sürekli yazları kendimi bildim bileli adlış ve kürek çektiğim için.Üst tarafım kol ve kanatlarım iyi diyebiliriz.Biliyorum hatta bende karşıyım ilk 3 ay supplement kullanımına fakat göbeğimce aşırı yağlanma var.Ve malesef bölgesel zayıflama yok.4gün ağırlık çalışıyorum her ağırlık idmaından önce 30 dk HİİT Kardio yapıorum.Diyette olduğum dan dolayı kas kaybı olmasın diye sabah 1 ölçek whey.spordan önce bir ölçel whey,spordan sonra bir ölçek whey alıorum.Ayrıca spordan 15 dk önce karnitin kullanıyorum(etkisi tartışılır)
    Beslenme programım şöyle:

Sabah;
    1 ölçek whey
    2 Tam yumurta
    2 yumurta beyazı
    ekmek yok
    beyaqz peynir
    bunlar olmassa(kepek ekmeğine beyaz peynirli tost)

Öğlen;
    Az çorba
    az bulgur pilavı
    salata
    ton balığı

Akşam
    200 gr et yada tavuk
    salata
    yoğurt

Ara öğünlerde
    elma üzüm muz fındık vb

Beslenmem kilo almamam ve yağ yakımı için uygunmudur? yada kısmalımıyım biraz daha tecrübelerinizden faydalanmak istiyoryum.Yıkımı engellemek için glutamin ve bcaa kullanabilirmiyim.Elimde birde gaspari amino max 8000 var hiç kullanılmadı.Ne Yapmamı önerirsiniz Yediklerimi azaltmam uygun olurmu??

Biraz uzun oldu şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş