Supplement kullanımı hk.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Slashinpenası tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Slashinpenası

Slashinpenası Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben 5 aya yakın süredir bu sporla ilgileniyorum artık supplement kullanmanın vakti geldiğini düşünüyorum.Aşırı bir kombin yapmak istemîyorum her ne kadar zararsız denilsede hayatıma okadar supplement sokmak îstemiyorum.Basit olarak Whey-Toz halinde aminoasit ve tablet bcaa hacimde bana ne kadar fayda sağlar.
    Şu şekilde kullanmayı düşünüyorum
    İdmandan önce 2 tablet bcaa
    İdmandan sonra whey+amino tozları su ile bîrlikte
    Vücut yaparken aman 6 ayda bitsin gibi bir hedefim yok bundan zevk alarak yapuyorum.Supplementleri kullanarak istediğim kütleye ulaşınca desteksiz spor yapmaya devam edeceğim ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkürler

2. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    İstediğin kütleye ulaşınca supplementleri bırakırsan kazandığın hacmi çöpe atmış olursun.Supplementleri azaltarak beslemene daha fazla dikkat edip daha çok protein ağırlıklı beslenerek ve idman programını biraz daha sıkılaştırırsan hacimde azalma olacağını sanmıyorum.Keyifle yapıyorum bırakmadan bu sporu yapıcam diyosan whey proteini aynı şekilde kullan ama yatmadan önce casein proteini kullan.

3. Slashinpenası

Slashinpenası Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ediyorum yani :
    Antrenman Öncesi Hardline BCAA 2 tablet
    Antrenman Sonras Su ile karıştırılmış Muscletech Nitrotech Hardcore Pro series+Muscletech AminoFX toz
    Yatmadan önce Optimum Casein Gold
    Hızlı kas kütlesi inşasına yeter mi?
    Tavsiyen üzerine yeterli kütleye ulaştığımda iyi beslenip whey ile destekliyeceğim.

4. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Antreman biter bitmez aminoyu al, nitro tech için en azından bir 20 dakika geçmesini bekle öyle al. Kombinasyon bence yeterli. Hatta bana kalırsa şu an sadece nitro tech bile kullansan güzel bir verim alırsın.

Sayfayı Paylaş