supplement konusunda kararsızlık

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cas35 tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cas35

cas35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir, Turkey
    arkadaşlar 6 aylık bir spor geçmişim var ancak bir müddet ara vermek zorunda kaldım şuan tekrar başlayalı 1 ay oldu ve supplemente yönelmek istiyorum. 1.68 boyunda ve 58 kilodayım biraz kilo eksiğim var. multipower %100 whey protein, optimum gold standart whey, olimp whey protein complex, hardline whey 3matrix arasında kaldım bu protein tozlarından birini alıp yanına da kreatin almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nelerdir ?

2. GORCE1

GORCE1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MÜHENDİS
    Yer:
    ANKARA
    şöyle bir tavsiye vermek isterim. yazdığın ürünlerin hepsini kullanmış biri olarak söylüyorum, hepside güzel ürünler. ölçek hesabında hangisi ekonomikse onu kullanabilirsin. ben şu anda inko spor'un protein tozu + olimp creatin kullanıyorum. etkileri gayet iyidir. önemli olan iyi beslenme ve 1 kutu protein tozunu haftada 4-5 idmanla 1,5 -2 ay içinde bitirmendir. 9. aya kadar 2 kutu protein tozu bitirmeni öneririm. 9 aydan sonra olimp gainbolic kullanabilrsin. 3-5 kilo alarak hacim-kütle kazanırsın kış döneminde. kilo kazanmadan ağır idman yapman sakatlanmalara sebep olur. 2016 baharında tekrar protein tozuna dönüp definasyon yaparsın. böylelikle yağ almadan kas kütleni arttırırsın. spor geçmişin çok olmadığı için bunları yazdım yanlış anlama. umarım yardımcı olmuştur.

Sayfayı Paylaş