Supplement Kombine Önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DrLT tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Valla ben 1 hafta sonra başlicam..Animal cuts kullanıyorum o 1 hafta sonra bitiyor..Üstünde yazdığı gibi kullanıcam..Zaten kullanmaya başlayınca sitede günlük şeklinde tutucam..Ama yabancı forumlarda bu kombine çok övülüyor bende bu yüzden aldım..

DrLT bunu beğendi.
  2. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol bende bi araştırıcam yabancı forumları dediğin gibi poşettede geliyorsa herhalde gümrükte sorun çıkmaz.

3. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Ben hiçbirşey olacağını sanmıyorum..dedim ya zarf içinde geliyor ve fiyatıda 100 doların altında..

4. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bende paramı biriktireyim SuperPump 250+PlasmaJet+Bcaa+Whey kombinesi yapıcam tabikide yanında bol miktarda mineral ve vitamin var :) PlasmaJet ve SuperPump çok övülüyor bakalım ne kadar işe yarıyor bunlar

5. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Bunların yanına 1 adette size on ekleyip casein ve öğün niyetinede myofusion eklersen tam süper olur

6. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    berbes, ben zaten günlük protein baya alıyorum haşlanmış tavuktan o yüzden myofusion'a gerek yok gibi ama bakalım size on belki kullanırım dediğin gibi ama yazın creatine kullanmakta diyetteyken zor gibi :)

7. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar creatin kullanımını body building sporunu ne kadar yaptıktan sonra kullanmayı önerirsiniz? birde sadece 1 kutu kullanmak fayda sağlar mı yani %30 performans artışı sağlar diye belirtiyor çoğu üründe ama ne kadar kalıcı bu performans artışı kullanış periyotu süresince mi geçerli oluyor sadece?

8. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Sen yazdığın ürünleri diyet içinmi alıcan ?..Ben hacim için alacaksın sandım o kadar ürünü ondan creatin dedim..Myofusion nun 2 lbs lik olanını alabilirsin en azından gece yatmadan kullanmak için..Ama yatmadan lor vs yiyebiliyorum diyorsan hiç gerek yok bencede..

9. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    berbes,Lor 'da yiyorum ama geceler hiç gelmesin diyorum bazen o kadar kötü geliyorki tadı bildiğin işkence misali :)..Yazın hacim ve definasyon için alıcam onları nasıl olucak bu dersen yüksek protein alıyorum yanında normalden daha az karbonhidrat sadece bu sayede hem kilo da verdim hem hacim de aldım diyebilirim şuan bunu yapıyorum işe yaradıda :)

10. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    İçine 1 domates ya da salatalık doğrayıp biraz da baharat, o zaman lor yeniyor :)

11. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar whey olarak birde casein olarak sadece yatmadan önce almak için ne önerirsiniz ? (ben whey ve casein ikisinide optimum düşünmüştüm) ayrıca aminoasitte sıvı twinlab düşünüyorum.. bunları 2 gün içinde sipariş vermem gerekiyor, yorumlarınızı bekliyorum thums:

12. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Bugün bende on whey den sıkıldığım için başka protein araştırdım..Çok güzel yorumlar alan bir ürün buldum..Yorumlar süper..

Casein protein olarak on casein-syntha-myofusion olabilir..On ve syntha türkiyede bulunabilir ama myofusion zor..

13. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    syntha 6 kullandığım bir ürün ama siz casein olarak optimum mu syntha 6 ' yı mı önerirsiniz? birde aminoasit olarak ise twinlab sıvı en iyilerden biri sanırım..?

14. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    valla ben genelde kombineleri aynı markalardan yapmayı düşünüyorum..Mesela gaspari kombinesi yapacaksam myofusion eğer bsn yapacaksam syntha kullanırdım..Ama çok fazla farkedeceğini düşünmüyorum..Syntha 6 da çok iyi yorumlar almış bir ürün..
    Ben amino olarak amino 2222 veya 3001 kullanırdım..

15. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    whey olarak optimum, amino olarakta twinlab fuel likit tercih ettim. ancak ek olarak bir tercih daha yapamadım daha creatin mi, glutamin mi, casein mi, bcaa mı tercih etsem? creatin denemek istiyorum ama hem yağ yakıcı ürünler alıp hemde vücutta su topladığı söylenen creatini kullanmak doğru mu sizce? değilse diğerlerinden hangisinden en çok verim alabilirim?

16. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yeni nesil creatin lerde ( size on-green magniute-cell-mass) böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum..Yağ yakma kombinelerinde bugünlerde creatin i sık sık görüyorum

17. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    berbes, bu bahsettiğin 3 üründen türkiyede var mı? supplement sitelerinde hiç göremedim..

18. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Bunlar türkiyede yok..Ama gg gibi açık artırma sitelerinde satılıyor..

19. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki pure creatineler yani creatin monohydratlar kullanılabilir mi diyet döneminde acaba?

20. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Gece yatarken alınacak en uygun protein caseindir.

Karma proteinlerden önce tercih edilmedilir casein. Çünkü karma proteinlerin ölçeği zaten 24-25 gr civarı protein içeriyor. Bunun içinde 3-4 çeşit protein oluyor.

İçindeki casein miktarı ölçeğin 1/4'ü kadar olsa 6 gram eder.

İlk tercih casein olmalıdır.

Ayrıca yağlanmak istemeyen biri için Syntha-6 bir tercih olamaz. Çünkü içinde 15 gram karbo ve 6 gram yağ var.

İllâ karma protein alınacaksa MyoFusion daha makul veya ON Nitrocore.

Yanlız forumda o kadar söylenmesine rağmen hala bazı üyelerin aynı bilinçsizlikle devam ettiğini görüyorum.

Defalarca dedik ki, supplement kullanımı tavsiyeyle olmaz, ihtiyaca göre olur diye.

Ben çok açık birşey söyleyeyim.

Eğer vücudunuzu tanımıyorsanız supplement kullanmayın, paranız cebinize kalsın.

Kusura bakmayın DrLT; ama "ancak ek olarak bir tercih daha yapamadım daha creatin mi, glutamin mi, casein mi, bcaa mı tercih etsem?" diyen birisi hem supplementlar hakkında hem de vücudu hakkında yeterli bilgiye sahip değildir.

Önce vücudunuzu tanıyın, eksiklerinizi tanımlayın; sonra supplementların işlevlerini öğrenin. Ardından ne kullanacağınıza zaten kendiniz karar verirsiniz.

İyi günler.

DrLT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş