Supplement Kombine Önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DrLT tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4 aydır çeşitli whey protein tozları ve çeşitli amino asit tabletleriyle kombine ederek kullandım. benim istediğim şu an kol ve karın bölgesindeki yağları iyice azaltmak. Hacim olarak iyiyim ama özellikle kol ve karın bölgemde hafif yağ var özellikle kasları iyice meydana çıkarmak için gereken antremanı uyguluyorum fakat bunun için whey protein yanında ek supplement olarak ne almam gerektiğini araştırdım ama karar veremedim. 4-5 aydır o bölgelerdeki hacmi artırdığım fakat yağı fazla azaltamadığım için konu açtım ilgili bir başlık bulamadım.bunun için whey proteini ile hangi supplementleri kullanmalıyım? (ayrıca beslenmemdede yağ ve şekerden özellikle kaçınıyorum) boy:1.80 m kilo:75 kg

2. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yağlanma aşırı seviyede değilse cla ama eğer etkili birşeye ihtiyacın varsa lipo6x yada hot-rox ext.

DrLT bunu beğendi.
  3. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cla ve Lipo6x arasında tercih yapmak gerekirse hangisi daha fiyat/kalite bakımından avantajlıdır peki? birde Cla tr de gördüm ama Lipo6x pek görmedim tr de var mı acaba satan bir yer?

4. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Bana kalırsa bulk olmadığın için lipo6 vs gibi ürünler fazla işe yaramayacaktır .bunlar yerine..Benimde 1 hafta sonra başlayacağım aşağıdaki kombinasyonu uygulayabilirsin
    1-Man Scorch
    2-Man Vaporize
    3-DS Lean Extreme
    4-Chromium Picolate
    5-Günde 3 gr C vitamini ( tercihen ester-vit)

DrLT bunu beğendi.
  5. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bb ye başladığımda kilom 60'tı ve şimdi 75 kiloyum. Daha fazla kilo almama gerek var mı sizce yani?

6. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Boyunuz kaç ? Ölçüleriniz kaç ? Ne yapmak istiyorsunuz bunlara göre değişir .

7. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyumda belirttiğim gibi 1.80 m kilom ise 75 , benim istediğim şuanlık sadece kol ve karın bölgemdeki yağı tamamen kısa sürede eritmek ve kasları iyice meydana çıkarmak bunun için whey proteine ek olarak supplement önerisi istiyorum..?

8. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde genelde whey protein den sonra genel görüş olarak ek supplement creatin monohidrat öneriliyor. creatin kullanırsam su tuttuğu için kaslardaki belirginlik dahada mı azalır? ve de creatin kullanırsam görüceğim fayda sadece kuvvetin artması mıdır?

9. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar önerileriniz varsa lütfen yazın önümüzdeki günlerde siparişi vermeyi düşünüyorum.

10. m.o.k

m.o.k Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sales
    Yer:
    Denizli
    Aminoasit alabilirsiniz.Creatin vücutta su tutabilir ama tam olarak nekadar tutar bende bilmiyorm yani kişiye görede degişebilir.Kiminde çok tutarken kimisinde az tutuyor ama bir miktar söylemek yanlış olur diye düşünüyorum.Whey protein + aminoasit düşünebilirsiniz.

DrLT bunu beğendi.
  11. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydır aminoasit kullanıyorum ama koludaki ve karnımdaki yağlara pek faydası olmadı ben whey + aminoasite ek olarak en iyi bu amaç için hangi supplementi seçmeliyim ve nasıl bir idman yolu izlemeliyim? şu an kardiyo haftada 2 gün yapıyorum mesela kaç gün yapmalıyım sizce?

12. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kullandığınız supplementlerin temel amaçlarını araştırınız..Aminoasit ve proteinin amacı kilo verdirmek değildir..Kasların yapı taşıdır kas kütlesinin artmasına yardımcı olurlar direk olarak KİLO VERMEYE DEĞİL !! Lütfen birşeyi kullanmadan önce araştırın öyle kullanın..kilo vermek istiyorsanız diyet yapacaksınız bu kadar basit..

Son düzenleme: 9 Mayıs 2009
  13. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo vermek istediğimi belirtmedim. dikkatlice okursan bölgesel bir yağlanma olduğunu söyledim karın ve kolda yalnız çok fazla olmamakla beraber. Az bir yağ var ve onu tam anlamıyla azaltmak için en kısa sürede ne kullanılabilir ek olarak? bunu sordum..

14. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Daha öncede söyledim...Eğer bulk değil az bir yağ oranı varsa tam türkçesinin ne anlama geldiğini bilmiyorum ama stim-non stim diye tabir edilen ve seninki gibi vücutlar için kullanılan supplementler kullanmalısın..Bu iş için öncelikle tercih edilen kombine önerisi lean extreme-scorch kombinesidir..Bunu kafamdan söylemiyorum..Epey bir araştırdım..Mesela ;
    "MAN Scorch is a great option for a stim burner that is mild enough for most while strong enough to help you reach your goals. It stacks well with the non-stim burner Driven Sports Lean Xtreme"
    Bunun gibi en az 15 tane yazı çarptı gözüme..Bu kombineyi deneyebilirsin

DrLT bunu beğendi.
  15. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul

Aminoasit kullanıyorum dedin yağlara etkisi olmadı diyorsun ? Ben bundan şunu çıkarıyorum sen aminoasiti yağlarını eritmek amacıyla kullanıyorsun..Ayrıca bölgesel olarak direkman yağ yakımı diye birşey yok malesef o yüzden kollarında ve karnındaki yağları eritmen için genel olarak diyet yapman gerekiyor.

16. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aminoasiti ve ya whey proteini yağ eritmek için kullanmadım zaten kas inşası için kullandım orada demek istediğim yani whey ya da aminoasit haricinde bir öneriniz olup olmadığını öğrenmekti cusco yinede saol thums: ayrıca berbes dediklerini araştırıyorum fakat bunlar türkiyede bulunabilir mi acaba bodybuilding.com dan mı getirtmek zorundayım acaba ?

17. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    ben getirttim..netrition.com dan

18. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki berbes netrition.com ve ya bodybuilding.com dan ikisini sipariş versem gümrükte takılma riski var mı sence? boyutları da çok büyük değil sanırım.. birde ikisini toplam ne kadara getirttin?

19. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    bence
    Man scorch+man vaporize+ds lean extreme
    bu 3 ünü getirt...toplam maliyeti kargo ile beraber 108 dolar tutuyor yanında birde hediye t-shirt vs gibi birşeyler veriyorlar..Pakette kutuda falan değil zarfın içinde geliyor yani 1 lbs bile değil..Takılma ihtimali imkansıza yakın eğer çok şanssız değilsen..en geç 5 gün içindede elinde olur

DrLT bunu beğendi.
  20. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm sen kullanmaya başladın mı bunları? kullanmaya başladıysan nasıl bir etki yapıyor? üstünde yazan dozaja göre mi kullanıyorsun ?

Sayfayı Paylaş