Supplement Kombinasyonumu nasil buluyorsunuz?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CaTLaX tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CaTLaX

CaTLaX Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sosyal Pedagog
    Yer:
    Viyana
    Öncelikle Merhabalar.. Bir süredir bu sporun icindeyim. Daha önceleri cesitli supplement'ler kullandim, verim aldiklarim oldu, alamadiklarim oldu. Boyum 1.80, kilom ise 70. Bu spora baslamadan önce 63-64 kiloydum. Bana bu spor cok sey ögretti. Gerek disiplini, gerek ipin ucunu birakmamam gerektigini, düzenli ve saglikli bir yasami.. Su siralar bir Supplement kürü yapmak istiyorum kas kütlesi ve hacim kazanmak adina.. Avrupada yasiyorum ve asagidaki tüm ürünleri 145 Avro'ya almayi dusunuyorum.

Yaklasik 15 dakika önce bu ürünleri almak istedigim shop'a gittim ve adam kusura bakma ama bu ürünlerden fayda saglayamazsin dedi. Cok samimi ve inandirici bir konusma yapti. Kendisinin kaslarindanda anlasildigi üzere yirmi yildir bu sporu prof. anlamda yaptigini ve hemen hemen her supplement hakkinda bir bilgisi oldugunu bu ürünleri almami söyledi. Ama istersen verebilirim dedi.. Kafami karistirdi acikcasi.

Bana asagidaki iki ürünü almami tavsiye etti. Ve bu sekilde elli avromunda cebimde kalacagini söyledi. Anlattigina göre Jumbo All-in-one ürünü, digeri ise booster imis.
    http://bodycult.at/shop_at/images/product_images/popup_images/788_0.jpg
    http://bodycult.at/shop_at/images/product_images/popup_images/902_0.jpg

Sizden istegim ise asagidaki kürü degerlendirmeniz.
    Gereksiz bulduklariniz varmi?
    Saticinin söylediginimi almaliyim?
    ..veyahut ilave olarak önerebilecekleriniz varmi?
    ..veyahut sunun yerine sunu al bence daha verimli olur diyenler varmi?
    Genel anlamda kisa kisa bir görüslerinizi almak istedim. Kalin saglicakla..

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Salash bunu beğendi.
  2. CaTLaX

CaTLaX Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sosyal Pedagog
    Yer:
    Viyana
    Mesela bir diger sorum ise Mega Mass 4000 ve Gold Standard Whey Aminoasit olarak zengin ürünler asagidaki tablolardada gördügümüz gibi. Buna ragmen ekstradan bir Aminoasit almak yersizmi olur yoksa faydalimi olur?

3. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    whey creatin amino klasik supplement kürü faydası tabikide olur ama adamın önerdikleri çok daha üst düzey olsa elbet bilinirdi ben o markayı bile ilk kez gördüm

4. CaTLaX

CaTLaX Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sosyal Pedagog
    Yer:
    Viyana
    Bu arada benimle ilgilenen adamda yirmi yildir bu sporun icinde oldugunu ve profesyonel anlamda bu isten para kazandigini söyledi.. Ismini sordum ve eve gelince bir arastirma yaptim.. Dogruymus.. Bu denli birisinin bana bunlari söylemesi kafami karistirdi. Ama sanirim adami dinlemeyecegim.
    - https://www.youtube.com/watch?v=RDESDuHGdIE
    - http://bodycult.at/shop_at/images/Photo Gangl.jpg

bypala03 Mega Mass 4000 ve Gold Standard Whey Aminoasit olarak zengin ürünler bunlara ek olarak birde Amino almam yersizmi olur yoksa faydasi olurmu?

5. CaTLaX

CaTLaX Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sosyal Pedagog
    Yer:
    Viyana
    Cok zor bisey sormadim yahu, sadece digerlerine ragmen amino almama gerek varmi sorusunun yanitini almakti amacim.. Cok uzun yazdigimdanmidir nedir, kimse ilgilenmiyor. Artik bende sorularimi baskalari gibi, iki cümle yazip birakacagim demekki uzun ve düzgün bir formatta yazinca okunmuyormus dahi.. Neyse bugün siparis verdim. Yinede sagolun..

6. CaTLaX

CaTLaX Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sosyal Pedagog
    Yer:
    Viyana
    Bu dört ürünü nasil kullanmam gerektigi konusunda yardimci olurmusunuz?
    Asagidakini nasil buluyorsunuz?

Sabah:
    75 gr Gainer

Idman Öncesi:
    31gr Whey

Idman Sonrasi:
    75 gr Gainer
    31gr Whey

7. Salash

Salash Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba , maalesef ülkemizde bulunan insanların çoğu okumaya üşeniyor, kabul edelim tembel bir milletiz. Gainer hiç kullanmadım o yüzden yardımcı olamayacağım. Diğer arkadaşların okuyup yardımcı olmasını temenni ederim.

Sayfayı Paylaş