supplement kombinasyonum'a takviye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kskforce tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kskforce

kskforce Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    35½ Ç A M D İ B İ
    merhabalar.1.5-2 yıldır vg ile uğraşıyorum.şuanda weider premium whey,mvp mega 2300 amino,dymatize super mass kullanıyorum.bunların dışında twinlab 470 ml'lik sıvı amino asitim var açılmamış duruyor.weider'ın yanına daha uygun fiyatlı bir whey eklemek istiyorum,weider'ı sadece antreman sonrası alıyorum.antreman öncesi ve gün içinde kullanabileceğim farklı bir whey ekleyeceğim.aminoasit tabletlerim yakında bitecek.2 çeşit whey protein,dymatize super mass dışında isteksiz günlerimde mp assault kullanıyorum.takviyelerimi şu şekilde kullanıyorum;
    sabah uyanır uyanmaz supermass
    öğleden sonra supermass
    antreman öncesi supermass + amino
    antreman sonrası weider premium + amino
    gece yatmadan önce supermass.
    Tablet aminolarım bittikten sonra elimde olan likit aminoyuda kullanmak istiyorum.glutamin,bcaa vs sizce ne eklemeliyim.2 çeşit whey + gainer ve likit amino dışında kullanırsam faydasını göreceğim takviyeler nelerdir? bundan 3 ay önce toz bcaa kullandım faydasını gördüm fakat kusma noktasına geldim aldığım bcaa'nın tadı rezaletti.resmen beni soğuttu.markası six star'dı.

2. CanadianBadyci

CanadianBadyci Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Canada-Türkiye
    Creatin Ve L-Glutamin Ekleyip Güzel Sonuçlar Elde Edersin Ama En Önemlisi İdman+Beslenme+Uyku Bunu Unutma

Sayfayı Paylaş