Supplement Kombinasyonum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ErtugrulPumP tarafından 30 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ErtugrulPumP

ErtugrulPumP Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Beyler Öncelikle forumda yeniyim Hatalarım affola konuyu doğru bölüme açtığımı bile bilmiyorum
    boy:180
    kilo:78
    bu sporda 6 ncı ayım

-Muscletech Nitro tech Hard core pro series protein tozu
    -twinlab fuel power creatin
    -Gaspari ssuper pump250
    -weider amino liquid mega forte

sizce bu yaşa biraz fazlamı?weightlifterweightlifter Şimdiden herkese teşekkürler

2. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    İlk olarak foruma hoşgeldin.Merak etme konuyu doğru bölüme açmışsın.Senin de dediğin gibi yazmış olduğun supplementler yaşına göre çok fazla.Superpump gibi nox ürünlerinde çok fazla miktarda uyarıcı var ve çarpıntı yapabilir.Kutusunda bile 18 yaşından küçükler kullanmamalıdır diyor.Muscletech Nitro tech'e gelince bula bula piyasadaki en çok kimyasal katılan protein tozunu yazmışsın.Bunun yerine ON Whey veya başka bi protein tozu ekleyebilirsin.Weider amino likid mega fortede çok ağır bi aminoasit.Bana sorucak olursan şuan sadece antrenmandan sonra 1 ölcek whey protein kullanmanı tercih ederim.Diğer ürünler için daha erken belki creatine de olabilir.Ancak diğerleri şuan çok gereksiz.Zaten şuan gelişme çağındasın hiçbirşey kullanmayıp sadece doğal ürünlerle bile gelişirsin.Supplementleri çok fazla büyütme.Kolay gelsin.İyi çalışmalar. :)

3. ErtugrulPumP

ErtugrulPumP Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    Hocam öncelikle dikkate alıp cevap verdiğin için çok teşekkür edeerim proteine en çok kimyasal içeren yazmışsın muscle tech yerine optimum on whey%100 gold standart nasıl?

4. 007EMRE

007EMRE Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    2 kutu ON whey kullandım fiyat/performans bakımından dünyanın en iyi protein tozu olarak gösteriliyor.Bu siteden de bakabilirsin http://www.bodybuilding.com/store/top50.htm
    ancak aromalardan sıkıldığım için bu ay ultimate prostar whey aldım.Zaten hemen hemen hepsi aynı.

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Muscletech Nitro tech en fazla kimyasal derken neyi kastettiniz acaba ? Nitro tech içeriğinde bir sürü bileşen var bunlar aminoasit olsun, insülin olsun, NO olsun. Optimumla muscletech nitro tech arasında bence içerik arasında uçurum var. Tabi bu benim görüşüm Nitro tech gerçekten çok profesyonel bir ürün bana kalırsa. Ki kullandığınız zaman kendi adıma konuşim etki ettiğini görüyorsunuz ve hissediyorsunuz.

Diğer arkadaşın sorularına gelince 16 yaşında birinin Superpump kullanması önerilmez. Ürün zaten 18 yaş üstü diyor fakat şu da var NO ürünleri hemen kullanılmamalı. Yani 2 aylık yada 3 aylık sporcular kullanmamalı artık gelişimi durmuş kilo artıramayan kişilerin kullanması gerekir. Yaşınıza göre yazdığınız weider amino liq. de fazla. Yani gerek yok beslenmenizi iyi tutmanız yeterli. Ama aminoasit kullanacağım diyorsanız size uygun olan ürünleri kullanabilirsiniz. Kütle kazanımıysa amacınız creatin kullanabilirsiniz. Fakat önce beslenmenizi iyi tutun.

6. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Protein tozu, creatine kullanman sana problem yaşatmaz ancak yukarıda da söylendiği gibi Superpump kullanma. Onun yerine antremandan yarım saat önce şekersiz koyu bir kahve aynı işi görecektir.

Bu ürünlerle birlikte bol su tüketmeyi sakın ihmal etme.

7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Ertuğrul bu yaşta ben senin body yapmanı bile istemem doğrusu bence 20 yaşından sonra düşünülmeli bu spor. bence önce yüzme ile başla hem kemik hemde kas sistemin gelişir boyun uzar omuzların genişler.

Sayfayı Paylaş