Supplement kombinasyonum sizce iyi mi? (Bulk dönemi için)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eerdemkarakaya tarafından 25 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. eerdemkarakaya

eerdemkarakaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yok Türkiye'deyim fakat arasıra abimin yanına tatile gidiyorum. Her gittiğimde de alıyorum. Ya da abim gelirken isteklerimi söylüyorum o alıp getiriyor. Weider al diyorsunuz yani, Benim amacım tam olarak aslında Bulk'a girmek ve kısa sürede ciddi bir büyüme yaşamak.. Siz olsanız ne önerirdiniz bana?

2. kemolina

kemolina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim bulk dönemindesin glutamin ihtiyacı günde 10 20 gr zaten yüksek protein ile besleneceksin.Atıyorum günde 150 200 gram protein aldın diyelim bunlar ile %10 glutamin zaten almış olursun bünyeye.Bununla ilgili birkaç video olması lazımdı,bakmanı öneririm. Kombinasyonu bence
    whey protein (ınkospor x treme whey protein içinde 3 gr glutamin var)
    multi vitamin(Animal pak)
    omega3(carlson olması lazım bir bak yanlışım olmasın)
    creatin(ultimate,unıversal)
    yapmalısın bcaa(dymatize 5050) da pek gerek yok diyette değilsin sonuçta ama illaki kg alımında da işe yarar bütçeye bağlı.
    k.gelsin
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Ağustos 2014 ---
    Aynı zamanda gainer sakına alma.Onun yerine whey pro ile sağlıklı yağları beraber almanı öneririm.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2014
  3. emrebediryazici

emrebediryazici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bize de bir yardımcı olma imkanınız olur muydu acaba?

4. eerdemkarakaya

eerdemkarakaya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ne yazık ki yardım olma imkanım yok. Çünkü abim tatile gelirken zaten birsürü eşya ile geliyor ve benim aldıklarımda ekstra bir ücret bile tutuyor ve taşıma sorunları oluyor. Elimde olsa yardım etmek isterdim fakat ben bile şimdilik bikaç aylığına TR'den bcaa mı, Vitamini mi, Creatinimi ve Whey'imi alıcam. Abim gelirkende ordan casein ve diğer ürünleri getirtirim sanırım. Whey ucuz çünkü TR'de yani Muscletech Nitro-tech 170 tl'ye alınabiliyor ve 49 ölçek çıkıyor pazarlıkla 4-5 tane de küçük paketten hediye whey alınca 2 ay gibi bir süre yetiyor. Hadi bazı günler 2 kere aldın de 1 bucuk ay gibi bir süre yetiyor. O yüzden whey'den vazgeçtim şimdilik.. Sizce bir hacim döneminde(Bulk'ta) büyümeye çok ama çok katkı sağlayacak olan şeyler nelerdir ? Sırasıyla yazabilir misiniz? Örneğin ; 1-Whey 2-Creatin 3-Bcaa 4-5-6... gibi.

5. kemolina

kemolina Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bulk dönemindesin beslenmene bakacaksın.Supplementlerde whey,creaitn,multivitamin,omega 3 almalısın.Ekstra bir şey gerekmez.

Sayfayı Paylaş