Supplement kombinasyonum nasıl?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metin yurdaer tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. metin yurdaer

metin yurdaer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    6 aydır amatör şekilde fitness yapıyorum. İlk başladığımda 80 kilo idim. İlk amacım fazla kilolardan yani yağlardan kurtulmaktı. %20 seviyelerindeki yağ oranımı %10 seviyesine indirdim. Birazcık yağım var ama şimdilik sıkıntı olmuyor. Bu zaman içinde Multipower L-Carniyine, 1 tane Optimum Gold whey ve Gaspari Amino kullandım.

Artık bundan sonra 2015 yazına daha iyi bir vücutla girmek istiyorum. Vücudumun belli olmasını, karın kaslarımın belirgin hale gelmesini, kollarımın daha kalınlaşmasını istiyorum. Yani bakıldığında bu adam vücut geliştirme yapmış denilecek seviyeye gelmek. Tabii öyle profesyonel olsun demiyorum. O iş biraz zor olduğunu biliyorum. İmkanlar dahilinde biraz daha fazla gelişmeyi istiyorum.

Sabah 3 yumurtalı ve yulaflı, domates ve biberli omlet yiyorum.
    Öğlen lapa pilav-bulgurla beraber tavuk yiyorum.
    Akşam spor sonrası eve gittiğimde protein almaya gayret ediyorum. Tavuk olur, et olur veya balık yiyorum. Normal yemeklerden de yemeye gayret gösteriyorum. Vitaminlerden mahrum kalmamak adına.

Forumu okuyarak edindiğim bilgiler ışındığında supplement kombinasyonu hazırladım. Bütçeye de dikkat ettim ama daha çok içeriğe dikkat ettim.

Şimdilik istediğim vücuda sahip oldum. Fazlalıklardan kurtuldum, daha fit duruma geldim, kaslarım daha belirgin hale geldi. Bundan sonra biraz daha gelişmekte sıra.
    Bu konuda sizlerden yardımlarınızı esirgememenizi rica ediyorum.

Boy 1.82, Kilo 70, Yaş 29.

Hardline Whey 3 Matrix 2300 gr.
    Gaspari BCAA 6000 180 Tablet
    Hardline ARG 1250 120 Tablet
    Optimum Glutamine Powder 600 gr.
    Universal Creatine Powder 300 gr.

Sayfayı Paylaş