Supplement kombinasyonum iyi mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve KT tarafından 29 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KT

KT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    supllement secimi olarak amino-creatine-glutamine seçtim bunları kullanmaya başlıyorum sizce iyi mi yaptım? protein agırlıklı cok iyi besleniyorum uyku düzenim saglam ve agır calısmaya gayret ediyorum kilom 73,boyum 1.77 şimdiden teşekkürler

2. Berker06

Berker06 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Tamam bunları iyi düşünmüşsün ama protein tozu nerde idman sonrası için protein ağırlıklı beslenmen pek bişey ifade etmez kaslara olabildiğince hızlı ihtiyacı olan proteini göndermen lazım

KT bunu beğendi.
  3. KT

KT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ya elimde aslında protein var ama kilo aldırmaya yönelik yağdan kilo aldırmasından korktugumdan kullanmaya cekiniyorum kullansam mı?

4. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    İlla protein tozu kullancan diye bi kural yok. İdman sonrası amino+creatin de albilirsin.

Elinde protein tozu varsa bir süre kullan gelişimini takip et. Olumsuz bir katkısı olduğunu düşünürsen bırakırsın. Deneme yanılma yoluyla bulcaksın. Mesela protein tozu benim kuru kalmamı engelliyo. Ama herkse böle olumsuz bir etkisi yok. Bünyeden bünyeye değişiyor.

KT bunu beğendi.
  5. KT

KT Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    değerli yorumun için teşekkür ederim pazartesinden itibaren denicem o zaman protein-creatin-amino-glutamine olarak :eek:

Sayfayı Paylaş