supplement kombinasyonum hakkında ..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve OvO tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    olimp bcaa 500gr
    olimp glutamin 500gr
    musclepharm creatin 300gr
    bsn syntha-6
    BSN NOXPLODE 2.0 1130 GR
    Universal Animal Stak(tribulus)

bu 6 supplementi kombine etmeyi düsünüyorum bunları gün icinde ne zaman kullanırsam daha fazla yarar alırım bu konuda sizlerin yardımını bekliyorum arkadaşlar.
    haftada 5-6 gün ant. yapıyorum . Antrenmanlarıma aksam 8 de başlıyorum günde tek bolge calısıyorum bazen duruma gore 2 de oluyo .
    ürünleri su sekilde kullanmayı düsünüyorum elestirilerinizi bekliyorum
    ant esnasında 10gr bcaa+10 gr glutamin
    sabah kalkınca 1 olcek bsn syntha-6 veya 5er gram bcaa+glutamin de olabilir önerilerinizi degerlendircem
    ant oncesi 1olcek nox
    ant sonrası 1 olcek bsn syntha-6
    ant oncesi 5gr creatin
    günde 1 paket animal stak
    beslenmem günde yaklasık olarak 350-400 carb 200protein olacak

2. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    yorum yokmu arkadaslar

3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    yorum yapilacak birsey yokki supplementlari almissin nasil kullanacagini yazmissin.. ne tür bir yorum bekliyorsun?

4. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    su zaman kullanma bu zaman kullan , o kadar kullanma bu kadar kullan , şu ürünü o vakitte kullanman gereksiz , su urunu kesinlikle su vakitte kullanmalısınız , aynen yazdıgın gibi kullan hic degistirme vs vs tarzı yorumlar bekliyorum

5. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    yanlis birsey yok aynen yazdigin gibi kullanacaksin fakat antrenman esansinda bcaa ve glutamin alman fazla lüks kacar.. bcaa antrenmandan önce glutamin de antrenmandan sonra protein ile birlikte al..

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Xplode içinde komplex creatine mevcut bu ürünü kullandığın sürece dışarıdan extra creatine almana gerek yok .
    Xplode bitene kadar creatini çıkartabilirsin daha sonrasında kombinasyona dahil edersin.
    Creatine alırkende antreman öncesi 2,5 gr sonrası 2,5 gr olmak üzere bölebilirsin .

7. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    vitamin kullanıyorsundur umarım.bir multi almanı öneririm.paran varsa pak yoksa plusmore alabilirsin opti-men de güzel.
    ant-öncesi pre-workout + bcaa+ c vitamini öneriyorum.(dorian c vitamini alın diyor.bcaa da anabolik duruma gelmek için,pre zaten no için)
    ant-sonrası protein(syntha kaliteli gerçekten)+ c vitamini + glutamin(sanırım dorian gerek yok diyordu) + creatin + arjinin(citrulin ya da aakg de olur no seviyesini yüksek tutup kasların beslenmesini yüksek tutmak için).
    dorianın interviewini okuyarak görebilirsiniz bazılarını,bazılarını da jim stappaninin önerileri
    Bodybuilding.com - Dorian Yates Exclusive: In-Depth Interview Regarding Bodybuilding Nutrition.
    11 BEST SUPPLEMENTS FOR LEAN MASS

Sayfayı Paylaş