Supplement kombinasyonum hakkında yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve omer1855 tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 3 aydır düzenli ve sıkı bir şekilde BB yapıorum. BB'ye başladığımdan beri L-Carnitne kullanıyorum ve kilom hiç değişmedi ( 1.76 boy, 73 kg). Bel bölgemden baya bi inceldim ama.
    Şu an elimde Weider Pure Creatine ve Optimum Whey Protein var. Sizce bnm seviyemdeki bir BB'ci için bu supplementlere ek olarak almam gereken önereceğiniz herhangi birşey var mı?
    (BB'yi 1,5 sene önce de 5 ay kadar yapmıştım bu arada.)

2. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    yoo bu iki ürün seni iyi bir şekilde 6 ay götürür. baktın platoya ulaşmışsın o zaman nox veya benzeri türevlere girersin. ama creatin ve whey yeterli

omer1855 bunu beğendi.
  3. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Whey ve creatin ile birlikte genelde BCAA ve L-Glutamine kullanıyorlar. Ben de bu ikisinin protein tozunun (Optimum %100 Whey) içinde bana yetecek miktarda bulunduğunu düşünüyorum. Sizce de böyle mi?

4. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    evet yeterli miktarda içerir yeni ve orta seviyeler için. extradan almana şimdilik gerek yok ama bu wheyin bi abisi var optimum pro complex onda daha fazladan bcaa ve glutamine var. onu deneyebilirsin.

Sayfayı Paylaş