Supplement Kombinasyonum Hakkında Tavsiyeleriniz

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Selim Kayhan tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Selim Kayhan

Selim Kayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostlar forumunuza yeni üye oldum.Bu açtığım başlık uzun süredir no name şekilde takip ettiğim forumunuza merhabam olsun..Benim sorum supplement kombinasyonumla ilgili olarak sizlerden tavsiyeler almak..26 yaşında 184 78 kiloda ecto tip 2 seneden fazla süredir spor yapıyorum..Hedefim hacmimi ve dolayısıyla kas kütlemi arttırmak..Hedef olarak kendime 84kg 1.84 belki biraz daha yukarısını koydum..Haftada 4 gün spor yapmakla birlikte bu ay itibarıyla 5 güne çıkarabilirmiyim diye planlama yapıyorum.Supplement kombinasyonum
    antremanlardan önce
    BSN nox plode(Daha once noxx 5 kullanıyordum) +Universal Amino 3001+Hardline Creapure 1 kaşık

antremandan sonra
    Hardline Whey 3 Matrix (bitmek üzere ama aklımda soru işaretleri var şöyleki daha önce muscletech nitrotech in eski versiyonunu kullanıyordum yenisi çok etkili deniyor(eskisi süperdi) yada iso 100 gibi izole ürünler var bakış açınız nedir bu konuda..Bu üründen memnun değilim diyemem ama tad olarak biraz zorlayıcı 36gr protein bulunması da gayet çekici )

Gece yatmadan yarım saat önce

Hardline ZMA

Normalde Pilav ve Tavuk gibi besinler ağırlıklı besleniyorum..

İlk sorum bu kombinasyon dengesiz bir kombinasyonmudur..Bu kombinasyonu ekleyip çıkararak nasıl komplex bir hale getirebilirim..
    İkinci sorum bu kombinasyona büyüme hormonu tetikleyicisi olarak GH tetikleyici eklemek istiyorum..universal gh max var bu ürünün alternatifleri varmıdır yada AOL lerle boşluğu doldurulabilirmi
    üçüncü sorum birinciyle bağlantılı olarak bu kombinasyonda eksik olan yada eklenmesini önereceğiniz kalemler varmıdır

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi günler

Sayfayı Paylaş