Supplement Kombinasyonum.. Görüş ve Önerilere açığım...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve snnozlm tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar,
    Şu an kullanmakta olduğum supplementler;
    -Sabah kalkar kalkmaz Optimum Whey Protein
    -Kahvaltıdan yarım saat sonra Animal Pak
    -Antremandan yarım saat önce Bsn No Xplode
    -Antremanın ardından 25 dakıkalık bir interval koşu yapıyorum. Antreman bittikten sonra, yani kardiyo yapmadan önce Optimum BCAA alıyorum.
    -Antreman + kardiyo tamamlandıktan sonra Nitro-Tech Hardcore

Bu şekilde iyi verim aldığımı söyleyebilirim. Şimdi Mrm Creatine de almayı düşünüyorum ve yükleme döneminden sonra, antreman + kardiyo bitiminde Nitro-tech ' in içine atıp ikisini birlikte içmeyi düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim.

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap yazabilecek yok mu acaba ?

3. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Suplementlerin çok iyi senin yerinde olsam Cardio yu başlangıca alırım agırlık antremanını bitrdiğinde kaslarını bir an önce beslemen için ;) Creatine de ekleyebilirsin. Ilk 4 gün günde 4 sefer şeklinde alıp yükleme yapıcaksın biliyosundur ztn. Sora antreman cıkısı nitro tech ile birlikte alırsın. Pak i antreman öncesine de alabilirsin o şekilde de kalabilir sana kalmış bişey.

snnozlm bunu beğendi.
  4. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yorumun için teşekkür ederim. Açıkcası kardiyoyu bırakmayı düşünüyorum. Bende çok işe yaradığını söyleyemem. Söylemeyi unutmuşum antremana başlamadan önce 30 dakıka kadar mekik hareketleri var. Kardiyo da başta yaparsam antreman içinde performans düşüklüğü olacaktır. Pak için ise baya bir kombinasyon denedim. Antremandan önce aldım, nox da oldugu için bu sefer karnım resmen suyla doldu. Öğle yemeğinden sonra aldım, psıkolojik midir bilemem, o kadar verim sağlayamadım. Dediğin gibi onun yeri güzel :)

Kreatin için araştırdım biraz ama ne kadar kullanmam hakkında kesin bir şey bulamadım. Yükleme döneminden sonra 5 hafta kadar devam edip istenilirse 4 hafta sonra başlanabilir mi ? Bir yerde böyle bir açıklama vardı ama tam hatırlamıyorum şimdi..

Sayfayı Paylaş