Supplement Kombinasyonu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Xplode tarafından 20 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Xplode

Xplode Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamun Aleyküm arkadaşlar , öncelikle aranıza yeni katıldığımı belirtmek isterim.Bir kaç yıldır Vücut Geliştirme sporunu takip ediyorum bodyforumtr.com'dan zamanım oldukça supplement kullanımı olsun diğer antreman çalışmalarıyla ilgili olsun okumaya vakit ayırıyorum. Spora başlayalı henüz 2012 1 ekim yani hemen hemen 6 ay olcak.
    Benim sizden istediğim elimde 3 çeşit ürün var ve bunları en iyi şekilde kombine etmek istiyorum siz değerli forum üyelerinin yorumlarını almak istedim .. Yorumlar için şimdiden teşekkür ederim. Elimdeki ürünler :
    2x Optimum Platinum Hydro Builder ( 2080 gr ) içerik=30gr protein,5g Creapure Creatine,13.5g Essential Amino asit , 2.5g Betapower Bataine

1x Optimum Amino Enrgy ( 270g )

1x Xpro Glutamine Drink Powder ( 300g )

Haftada 4 antreman günüm var.
    ölçülerim :
    Boy:1.80
    Kilo:77
    Kol:37
    Göğüs:103
    Omuz:120
    bel:88

Bu kombineye gerek ekleyebileceğiniz ürün tavsiyesi gerek çıkarabileceğim ürün olabilir yardımlarınızı bekliyorum ..Amacım yağsız bir şekilde kas kütlesi arttırmak.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş