Supplement Kombinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BeBeT0 tarafından 1 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle Herkese Merhaba

Vücut geliştirmede 5. ayıma girdim ve supplement kombinasyonu yapmaya karar verdim.

Düşündüklerim

1-Muscle Tech Mass-Tech Pro Series 2,27 kg
    2-Musclepharm Glutamine 300gr

Bu 2 ürün yanına neler alabilirim para konusunda sıkıntım yok beslenmeden yana şu sıralar sorunum var üniversite sınavları ve saatleri çok sıkıntı benim için

Çok zor kilo alan bir insan oldugum için kilo almak ve hacim adına bir kombinasyon yapmaya çalışıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim...

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Creatin ve protein tozu şu anlık yeterli olucaktır. Beslenmen iyi değilse bunları almanın pek bi anlamı yok. Bunların yanına balık yağı ve multivitamin al iştah ve zindelik için. 1 seneyi tamamla öyle bi kombinasyon yap derim.

3. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Muscle Tech Mass-Tech Pro Series 2,27 kg içerisinde zaten creatin bulunuyor. ancak yanına glutamin haricinde bir adet Musclepharm ın creteinini eklesem şuan için yetecektir...

Beslenmemde son 1 aydır düzensizleşti 2 ögün haricinde yiyemiyorum.açıkcası iştahım pek yok yorgun düşüyorum bayadır.

4. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    bulunuyorda ne kadar bulunuyor ?

maşallah muscletech, coca-cola formülü gibi açıklamıyor bunu...:mad:

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    2 öğün çok az. Beslenme forumunu araştırmanızı öneririm. Yorgun düşmenizin sebebi eksik beslenme ve iyi dinlenememe olabilir. Tekrarlıyorum balık yağı ve multivitamin ekleyebilirsiniz. Mass-tech bi gainer ve içinde neyden ne kadar var detaylı yazmıyo şu anki seviyenizde yeterli olucaktır diye düşünüyorum. Ben whey artı kreatin tavsiye etmiştim. Glutamine gerek yok. İlla ek bişey istiyorsanız bcaa yada normal bi aminoasit olabilir.

6. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    haftada 4 gün idman 3 gün dinlenme yapıyorum pazartesi salı idman çarşamba off perşembe cuma idman cumartesi pazar off

Günlük 3 bölge çalışıyorum. Dinlenmemde sıkıntı yok ancak belirttiginiz gibi beslenmemde büyük sıkıntı var.(okula yemek götürerek başlayacagım ama öğle yemeklerini yemekhane gerisinide götürdüklerim ile idare edebilirim sanırım...ancak beslenme kısmını iyice bir okiyacagım bakalım maximim neler yapılabilir...)

Sanırım dediginiz gibi yapacagım

1-Muscle Tech Mass-Tech Pro Series 2,27 kg
    2-MusclePharm Creatine

yanına normal bir amino asit bulabilirsem en düşügünden(Önerilere Açıgım) + multivitamin ve balık yagı ile bu dar günleri atlatmaya çalışacagım.

Sayfayı Paylaş