Supplement kombinasyonu yardım lütfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve leoklan tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. leoklan

leoklan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle. Elimde bulunan suplementleri nasıl kullanmam gerektiği veya neler ekleyip cıkarmam konusunda yardıma ihtiyacım var.

boy:195

kg:110

vücuttaki yagları atmaya yönelik bir kombinasyon lazım. altyapım var zaten 2 senedir arada bıraksamda yapıyorum bu sporu.

11 senedirde basketbol oynuyorum.

sıkı bir diyetle 95 kg civarına dusmeyi ve sonra kilomu korumayı planlıyorum. yagları atarken en minimum düzeyde kas kaybı olmasını istiyorum o yuzden supplement kombinasyonum icin sizlerden yardım istiyorum.

neyi ne kadar ve ne zaman içmem, supplementlerime yeni ne eklemem gerektiğini ve neyi cıkarmam geretktigi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Protein: Muscletech Nitro Tech Performance (hidrolize - izole )

Amino: Universal 2700

Kreatin: Universal

Yağ Yakıcı: Grenade thermo detonator , Dymatize Liquid carnitine 1100mg

Ürünlerden ne kadar olduğu önemli değil. Bittikçi alırım sadece ney,i ne zaman icmem veya ne ekleyip cıkarmam gerektiği konusunda yardım edersieniz sevinirim saolun :)

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Selam;
    Granade Thermo:

Sabah kahvaltıdan önce 2 kapsül ve öğle yemeğinden 30dk önce 2 kapsül. Günlük en fazla 4 kapsül kullanılabilir.

Muscletech Nitro Tech Performance

Antreman sonrası 1 servis kullanılmalıdır.
    Off günlerde sabah kahvaltıda 1 servis >>> Bu sizin tercihinize kalmış .

Universal 2700

Kilonuzu göz önüne alarak 4 tablet antremandan 35-40 dakika önce ve antreman sonrası 3 tablet öneriyorum.

Creatine

Antremandan 30 dakika önce üzüm suyu ile silme bir çay kaşığı 2 grama tekabül ediyor ortalama.

Dymatize Liquid carnitine 1100mg

Antremandan 40 dakika önce alınabilir.

Benim şahsi düşüncem bu kombinasyonda Grenade thermo detonator , Dymatize Liquid carnitine birlikte kullanılmamalıdır.

-creatine bunuda kombinasyondan çıkartabilirsiniz .(Nitro Tech içinde iyi seviyede creatine mevcut )

Universal 2700+Nitro tech +Granade thermo yada Dymatize Liquid carnitine yeterli olacaktır.

3. leoklan

leoklan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkür ederim acıklayıcı oldu :) ekstra herhangi birşeye gerek yok yani onu tam anlamadım ? bende olmayan.

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş