supplement kombinasyonu yardım lütfen!!!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve brovaz tarafından 25 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. brovaz

brovaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar size danışmak istediğim bilginizi almak istediğim bir konu var okulum 1.5 aylık bir tatile giricek ve ben bunu fırsat bilip biraz spora yüklemek istiyorumdumbelllls elimde olan supplementler ( 3 kutu wider amino likit mega forte, 1 kutu all star amino 2500,1 kutu weider 300gr gulutamin, 1 kutu weider creatine, pinnacle nox2 ve ucuz diye almıştım hardline 100 kapsül glutamin) bunları nasıl kombine edebilirim kardeşinize yardım ederseniz çok sevinirim:D ve son bişe daha önerebileceğiniz bunuda kullan veya bunlardan sonra kullan diye bileceğiniz fiyatı önemli değil herhangi bir supplement varmı? çok teşekkür ederim:):)

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    2 tane amino, 2 tane amino asit almışsın...
    Keşke bir protein tozu alsaydın bunlardan önce...
    Bunları 1,5 ayda bitiremezsin biliyorsun değil mi?
    3 kutu mega forte'u bile 4 ayda ancak bitirebilirsin.
    Bunların yanına Muscletech Nitrotech Hardcore al derim. Bunu bulamazsan optimum, universal'dan birinden protein tozu al ama mutlaka al...

3. brovaz

brovaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet protein tozu almam gerekiyor ama benim bünyem kaldırmıyo onu midemi bozuyo ve ishal felan oluyorum 1.5 ayda hepsini bitircem diye bir hedefim yok zaten öle yapmam mazoşistlik olur sağlığıda tehlikeye atarız benim sorum nasıl kulanmalıyım günün hangi saatlerinde neleri??

4. brovaz

brovaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardım gelmicek mi? fikirleriniz önerileriniz benim için çok önemli eksik etmeyin lütfen...

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kuralları okuyunuz..bu tür durumlarda sabırlı olunuz..

6. memolf

memolf Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım tavsıyem su sekılde olacak zaten bu urunlerın uzerlerındede yazıyor nasıl alınması gerektıgı ama dıger urunlerle kombıne yapınca durum bıraz degısebılıyor senınde bılgıın gıbı.

tavsıyem oncelıkle tablet amınoları gunde; sabah ogle aksam olmak uzere 3 er kez al. kac tablet alman gerekıyorsa. ama genelde 3 tablet sekılde alınır. lıkıt amınoyu antremandan hemen sonra ya sakla. creatını sabah aksam amanı tavsıye ederım. amınoyla bırlıkte olabılır ama creatının basla yukleme evresı var. onun ıcın ılk hafta gunde 3 sefer yap creatıne 2. hafta sadece sabah aksam yap. bırde creatını bı seferde bır cay kasınından cok alma. ishal yapabılır.

ama denıldıgı gıbı amınolar yerıne bıtane musletech nıtro tech kullabılırsın.
    ornegın sabahları tablet kullanmak yerıne nıtrotechı almak cokdaha faydalı olur dıye dusunuyorum.

bunlar sadece tavsıyelerımdır. soyledıgım sekılde kullanmak zorunda degılsın tabıkı.

iyi calısmalar

7. marvel1500

marvel1500 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    İlk 5 gün boyunca creatin yüklemesi yap dörder saat aradan az olmamakla beraber günde dört defadan toplam 20 mg creatini tüket.(yani bir seferde yanlızca 5 mg creatin al.) Yükleme bittikten hemen sonra antrenman günlerinde antrenmandan bir saat önce ve antrenmandan hemen sonra meyve suyuyla al bu onun kana karışımını hızlandıracaktır.Asitik olmayan bir meyve suyuyla almayı unutma creatini örneğin (üzüm suyu olabilir.)çalışmadığın günlerde ise sabahları creatini alabilirsin.( 5 mg fazla alma çünkü vucut zaten kullanacağı miktarını alır geri kalanını ise atar.)Amino tabletlerini ise antrenmandan hemen sonra al.Eğer protein tozu almış olsaydın bunu creatinle karıştırarak almanı tavsiye edecektim.

8. cadencehkn

cadencehkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum ve aranıza yeni katıldım. Hazır bu başlık varken benimde sorularım olucak. Vücut geliştirmeye dört yıl önce başladım ama düzenli olarak dört yıldır yapamadım. (üniversite sınavı, vizesi finali derken... vs. gibi nedenlerden) ilk sene bir buçuk ay gittim, ikinci sene üç ay kadar, üçüncü sene üç buçuk ay kadar gidebildim. Ve son 3 aydır düzenli olarak devam ediyorum ve edicem.(Okul bitti)
    Haftada dört gün spor salonuna gidiyorum ve antremanım 45dk-60dk arası sürüyüyor.

PAZARTESİ: göğüs- ön kol
    Bench Press 12-10-8-6
    INCLINE BENCH PRESS 4*8
    DUMBBELL FLYING 4*8
    PARALEL BAR DIPS 2*MAX
    BARBEL CURL 12-10-8-6
    Scott Peacher Curls 4*8

ÇARŞAMBA: sırt- arka kol
    Lat pulldown 12-10-8-6
    Enseye lat pull down 4*8
    One arm dumbbell rowıng 4*8
    Rowıng machıne 4*8
    Triceps extension 12-10-8-6
    Push down 4*8

CUMA: omuz- bacak
    Multy Press ön ve arka omuz 12-10-8-6 Haftada iki gün de bel ve mide
    BENT OVER SIDE LATERAL RAISE 4*8
    LEG EXTENSION 4*8
    LEG CURL 4*8
    pazartesi başlanan program cumartesiden devam ediyor hafta içi program günleri değişiyor.

BOY:1,83 KOL:36,5
    KİLO:83 OMUZ:124

Araştırmam ve salondaki hocamın tavsiyeleri üzerine weider premium whey protein tozu ve weider amino 2200 kullanıyorum.

weider premium whey antrenman günleri: sabah kalkınca sütle bir porsiyon(36gr), antrenmandan hemen sonra su ile bir porsiyon(36gr), yatmadan önce sütle bir porsiyon(36gr) alıyorum.Antrenman olmayan günlerde: günde 2 sefer sabah kalkınca sütle bir porsiyon(36gr) ve yatmadan önce sütle bir porsiyon(36gr)

weider amino 2200 tablet antrenman günleri :4 tablet antrenmandan 45-30 dk önce 4 tablet de antrenman hemen sonra alıyorum. Antrenman olmayan günlerde 2 sabah 2 akşam olmak üzere toplam 4 tablet alıyorum.
    Beslenme ve dinlenmeme dikkat ediyorum günde 6 öğün yiyemesemde yumarta penir süt tavuk gibi gıdaları tüketiyorum.(bu konuda bilgim var ve uyguluyorum)

Benim sorum protein tozu, ve aminonun yanına supplement ekliyim mi ? şöyle supplement kombinasyonu tavsiyeleri var whey+amino+l-glutamine+creatine+bcaa ve nos ve testestron artıcı gibi ve mineral tavsiyesi omega 3 a b c vitaamin en mantıklısı hangisi olur? Ben creatine ve glutamine eklemeyi düşünüyorum wheyle+aminonun yanına

Son düzenleme: 7 Şubat 2010

Sayfayı Paylaş