Supplement kombinasyonu yapmak istiyorum,Bir kac urunum var protein eksik.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BonJovi tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BonJovi

BonJovi Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Oncelikle merhaba arkadaslar forumdaki diger arkadaslarin actigi konulara goz gezdirdim ama kendime uygun bir kombinasyon fikri almak istedim ve kullanimlariyla ilgilide bilgilerinizi isteyecegim.

Oncelikle kendim 72 kg , boy 1,85

Bir kac ay oncesinde gaza gelip aldigim urunler;

Giant Mega Mass 4000 var
    Olimp Anabolic Amino 5500 var ( yarisi duruyor)
    kreatin almistim birde onu pek kullanmadim kafam cok karisik kreatin konusunda once markasini veriyim

Olimp Crea Fusion Mega Caps ( saticidaki en pahalilardan biriydi pahali diye almistim).

Butun urunleri isvecte gumrukteki isyerlerinden aldim yani yurt disinda digerlerinde bir sorun yokken kreatinde son kullanma tarihi dikkatimi cekti :S 18.08.11 yaziyor. ki suan 09.06.12 deyiz
    ben bu urunu alali daha 1 sene oldu olucak yani bu urunun kullanim suresi 1 2 aylik olacak degil sanirim ya tarihi gecmis mal satin aldim yada bu iste bi yanlislik var , cunki zaten burada agustos ayi yaziyor 11 agustos ben bunu bu tarihden sonra aldim.

1. si bu kreatini atiyimmi agzina kadar dolu :D?

devamina gelince benim amacim kilo almak ve vucut gelistirme.

karbonhidratim var bunun yaninda protein tozu mu almaliyim kombine etmek yada karistirmak icin amino asitim var dogrumudur iyimidir bilmem bu bittikten sonra ne onerirsiniz kreatin sorusunu zaten sordum.

Ben simdi sizden istedigim bilgili arkadaslar yazsin lutfen bu karbonhidratla hangi proteini aliyim kullaniyim nasil kullaniyim hangi amino asiti kullaniyim kreatinlemi degilmi,gerekli olanlari yazin lutfen.
    Birde mega mass i cilekli almisim :((( icmesi bir zulum , sut ile iciyorsun bu sefer afedersiniz cok gaz yapiyo mideyi rahatsiz ediyo bu sutten baska birsey ile icilmezmi?

Biliyorum cok karmasik gibi oldu ama siz deneyimli bilgili kisiler beni anladiniz sanirim :D

Bu arada yurt disinda yasiyorum Norvecteyim.Istegim elimdeki urunler dogrumu yanlismi neyle kombine ediyim nasil kullaniyim yanlissa bitince ne aliyim hangileri kalsin hangilerine elvedaaa:D

Bekliyorum :D

Sayfayı Paylaş