Supplement Kombinasyonu (on whey , xtend , on casein..)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve HUMOR tarafından 9 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Merhaba arkadaşlar,
    Uzun zamandır belli sebeplerden ötürü foruma giremiyorum.Son gelişmeleride takip edemedim.Sizden bir konuda fikir almak istiyorum.
    Şu an Elimde

1-Optimum Whey
    2-Optimum Casein
    3-Cellucor c4
    4-Scvation Xtend
    5-Dr Quicks Omega 3-6-9
    6-Enginer Hapı
    7-Deve dikeni(thistle) .

Durumum müsait olmadığından, araştıramadığımdan sizlere bazı sorularım olucaktı arkadaşlar.

1)Ekstra creatine monohydrate almalı mıyım?(Creatin nitrate , monohydrate kıyaslanabilir mi?)

2)Enginar hapı ve deve dikeni birlikte kullanımı herhangi bir sorun yaratır mı?Kombinasyonu kullanırken mi almalıyım yoksa ayda bir vericeğim 1 haftalık aralarda mı kullanmalıyım?(İkiside karaciğer için çok önemlide yinede soruym istedim. )

3)Kombinasyona ayda bir 1 hafta ara vermem yeterli mi?(Bu 1 hafta sadece Cellucor c4 e mi ara veriyim yoksa hepsine mi)

4)Cellucor c4 ve Xtendi haftanın 3 günü kardiyo yaptığım günlerde kullanmalı mıyım?(Off günlerde kullanmama gerek yok sanırsam.)

5)Hydroxcut İgnition Stixin - cellucor c4le kullanılmamalı diye biliyorum(cafein vs. olayından) , xtendle kullanılmasında sakınca var mıdır?

6)Tabi bunu burdan sormam biraz saçma elbette doktora görünücemde sadece fikir edinmek istiyorum.Son zamanlar sağ dizimde bir sıkıntı var.Dizin sağ alt tarafında içeri doğru olan kısmında özellikle soğukta ağrı yapıyor.Yokuş çıkarkende bazen ağrıyor sanki eklem sıvısı azalmış gibi. sizce ne olabilir ?

7)Eklem sağlığı için MSM + Gluco öneriniz nedir?

8)Yukarıdaki kombinasyona 1 ürün daha ekleseniz neyi eklerdiniz acaba?(Vaziyete göre ekleyebilirim.)

9)Bu ürünleri kullanırken gözden kaçırdığım dikkat etmem başka durum var mı acaba? Mesela alkol alındığı gün kullanılmamalı veya kafein sonrası alınmamalı tarzı?

Sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim.Kusuruma bakmayın.Üşenmeyip yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    cevap verilceği yok :) iş yine bize düştü mecbur sabahlıcaz gece

3. brhmcr

brhmcr Guest

Kırmızı ıle cevapladım.

4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    teşekkürler çok makbule geçti, biraz geç gördüm tamda soruların cevaplarıyla forumda boğuşurken harika oldu :)
    Omega 3-6-9un gereksiz olduğunun farkındayım supplementleri aldığım yerin indirim mahiyetine aldım.
    Evde EPA,DHA değeri yüksek sıvı balık yağı kullanıyorum.Ziyan olmasın diye arada bir alırım artık bunlarıda .
    Enginer hapı ve deve dikenini karaciğer sağlığı için almıştım.Forumdaki FitnessModel'de kullanımını önermişti.MF veya MensHealthtede okumuştum.
    Tavsiyeleriniz doğrultusunda 1 supplement daha alıcam Creatine monohydrate olarak.Aklımda Celltech ve Promera var sizin bu konuda fikriniz nedir?
    Tekrardan teşekkür ederim.çok sevaba geçtiniz gece gece rahat rahat uyuyabilirim artık.

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Celltech de promera con-cret de monohydrate değil. Ürünlerin içerik kısmına bakmanı öneririm.
    Celltech kompleks kreatin içinde 3 4 tür kreatin var
    Con-cret ise kreatin.hcl
    Monohydrate için micronized %100 kreatinlerden herhangi biri olur marka önemli değil. (dymatize,gaspari,ultimate,scitec..)

HUMOR bunu beğendi.
  6. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    Teşekkür ederim düzeltmeniz ve öneriniz için.:) Universal Creatin siparişi verip kombinasyonu tamamlamış bulnmaktayım.

Sayfayı Paylaş