Supplement Kombinasyonu konusunda yardım alabilir miyim ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve YaheLL35 tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. YaheLL35

YaheLL35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Merhaba...yaklaşık 2 aydır BB ile uğraşıyorum.ilk ay Supplement kullanmadım.İkinci ay Optimum Whey Protein + GNC Gainer kullandım.68 kilo girdiğim salonda şuan 72.5 um.kolda 5 omuzda 4 gögüste 3 cm gelişme var.sıkı çalışıp iyi besleniyorum.diğer ölçülerimi pek hatırlamıyorum.amacım haziran ayına dek dahada büyük bir gelişme göstermek.beslenme sorunum yok ekonomik engelimde.spor salonundaki eğitmenlerin tavsiyeleri nedense içime sinmedi.kaliteli ve bilgili bireylerden oluşan bu forumdan tavsiye almak istedim.size göre daha iyi gelişme kathedebilmek için kullanmam gereken supplement kombinasyonu ne olmalı ?

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 14:47 ----------

1.77 de boyum.yazmayı unutmuşum.

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    İlk 5 6 ay boyunca herhangi bir gıda takviyesi kullanmanıza gerek yok. Şu an doğal beslenerek ihtiyacınız olan verimi alabilirsiniz. Unutmayın önce beslenme.

YaheLL35 bunu beğendi.
  3. YaheLL35

YaheLL35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yorumunuz için teşekkürler.beslenmenin en önemli etken olduğunu biliyorum ama biraz aceleci davranıyorum.dediğiniz gibi ilk 5 6 ay kullanılmamalı.ama supplementin bana 2.ci ay kazandırmış olduğu etki bi nevi onsuz yapamacağım hissi verdi.o yüzden kombinasyon istedim

4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Herhangi bi kombinasyona ihtiyacınız yok kreatin, nox yada amino gibi. Şu an için gereksiz. Ama madem size moral veriyor ve kullanmak istiyosunuz ben olsam sadece protein tozu kullanırdım beslenmeme ek olarak yanına da balık yağı ve multivitamin eklerdim.

YaheLL35 ve (silinen üye bunu beğendi.
  5. YaheLL35

YaheLL35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olduğun için teşekkürler kratos1 ;) multivitamin olarak tavsiyen nedir.genel olarak kullandın galiba o terimi ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

7. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben optimen kullanıyorum. Anavite ve armor-v kullananlar da memnun. Fakat bu ürünlerin karşılama değerleri yüksek biraz. Bunlar yerine solgarın ürünleri yada hardline ın multivitaminini de seçebilirsin.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/multivitaminler-t13819.html bu konuyu da bi araştır derim.

YaheLL35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş