Supplement kombinasyonu hakkında yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Can_1905 tarafından 20 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Can_1905

Can_1905 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mugla
    yas 24 kılo 69 boy 175
    Mrb'lar sitenize yeni uye oldum.. int uzerınden bi personel trainer tarafından program aldım.. kılomu arttırarak kas kutlesi yapmak istiyorum.
    daha once sadece protein tozu kullanmıstım..suan bana verılen programda aklıma takılan detayı sorucam sizlere.
    sabah aç karna: protein tozu+BCAA5gr
    Antreman oncesi : kreatin(ilk hafta 4 çay kasıgı sonrakihafta 3 sonraki2 2)+tribulus+animal pak paket+glutamine 5gr
    antreman sonrası : protein tozu+glutamine5gr+BCAA 5gr
    gece yatmadan once: BCAA 5gr+glutamıne 5gr

bu sekılde kullanmamda herhangi bi sakınca yaratırmı acıkcası tırstım:) bu urunleri almadan once sizlere sormak ıstedim , cevaplarınız ıcın sımdıden cok tesekkurler

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Daha önce ciddi bi geçmişin yoksa bu kadar supplement fazla olucaktir fakat kullansanda bir sorun olmaz.eğer yeni sayılırsan protein tozu bcaa ve kreatin yeterli olucaktır arta kalan parayida beslenmene ayırırsın.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ilk 6 ay kreatine kullanmayın diye diye tüy bitti trainerların dilinde ama hala bazıları öneriyor. tuhaf. bir ikincisi günde 3 defa bcaa alımı bana tuhaf geldi. 3 defa da glutamine alımı var. internet üzerinden trainerlık yapanların hepsi yapıyor bunu. şablon supplement kombineleri ve programları.

ürünleri almamışsın, ve bence alma da. benim görüşüm, ilk aşamada whey protein ve bcaa fazlasıyla yeterli. (glutamine de ilave edilebilir aslında)

4. Can_1905

Can_1905 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mugla
    Cevaplarınız için çok teşekkur ederim..açıkcası evdeki 2 tane dambılla çalışıp sadece protein tozu kullanan biri olarak bu kadar ilaç gözümü korkuttu..(salonda devam edicem artık) bcaa ve glutamine alımım nasıl olmalı ? Ve amacım kılo alarak kas kutlesi yapmak..diğer bi sorum birçok marka var hangi marka bcaa ve glutamine almalıyım (forumda yeniyim marka soylemek yasak ise,özelden yazarsanız cok sevinirim

Sayfayı Paylaş