supplement kombinasyonu? eleştri öneriler..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozan119 tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben güç sporu yapıyorm onun için bi kombinasyon yapıyorm ben su ürünleri düündüm
    hardline aakg
    hardline creapure
    ultimate bcaa
    universal beef aminos
    musclemeds beef isalote
    bsn synhtha 6

protein tozunu 2 tane alıyorum çünkü musclemeds i isolate beef olduğu için idmandan sonra bsn yide off günlerde öğün arasında alıcam komplex olduğu için .sizce daha değişik bişeler olabilirmi güç için spor yaıyorum şekile çok takılmıyorum açıkcası.o yüzden no xplode ,superpump gibi üründen bana güzel gelmiyor .

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ne zamandır yapıyorsun?Boy kilo ?

3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    2- sene den fazla kilo 86 boy 1.78

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:24 ----------

2 senedn fazla boy 178 kilo 86

4. brhmcr

brhmcr Guest

niversal beef aminos
    musclemeds beef isalote

Beef isolate varsa beef aminos a gerek yok derim zaten ayrica BCAA de var. Sanirim saglam idmanlar cikariyorsun. Boyle bir supplement stack dusundugune gore saglam de besleniyorsundur. Anabolik aliyor musun?

5. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    yok anabolik almıyorum ama sağlam antreman çıkardığım çok doğru ama anti-steroidciyim :) hem rekabet açısından hemde o kadar zararı varken yanından bile geçmem hayatım boyunca büyük konuşmakta istemem ama hiçbişeyin fikrimi değiştirceni sanmıyorum ..beslenmem çesit besleniyorum tereyağ balda yerim yeşillikte yani her çeşit

Sayfayı Paylaş