Supplement Kombinasyonu / Biraz karıştı yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Chaqy tarafından 24 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Chaqy

Chaqy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merhaba..
    Elimde 1)Muscletech Amino FX
    2)Muscletech CELLTECH Hardcore Pro Series 2 kg
    3)Dymaztize ISO 100
    4)Gaspari L- Glutamin
    5)Amix Tribulus-ZMA
    6)Optimum Nutiriton Casein olmak üzere supplementler var.KAfamı karıştıran nokta ise neyi ne zaman kullanacagım konusunda.
    Örneğin Amino FX 'i idman sırasında alıyorum burda sorun yok. CELLTECH 'i idmandan hemen sonra diyor ama onu alırsam Dymatiza ISO 100 ü ne zaman alacagım ? Karıştırıp mı içsem acaba :D
    Gelelim Glutamin'e onu yatmadan önce içiyorum , üstüne hemen Optimum Casein , onun üstüne de tribulus u içip yatıyorum ama o kadar şey içince mide balon gibi oluyor.Hepsini üst üste içmemeli miyim ? Kısacası şu kombineyi nasıl kullanacağım konusunda destek istiyorum. İyi forumlar ve teşekkürler :=)

2. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Celltech'i hemen antrenman sonrasinda al. Ondan yarim saat sonra da iso-100'u icersin.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    amino fx antrenman öncesi
    celltech antrenman sonrası
    Whey sabah kalkınca veya ihtiyaç duyulduğunda
    Glutamin tribulus gece yatmadan
    Casein aynı şekilde yatmadan

Ancak kalsiyum çinkonun emilimini azalttığından zma yı caseinden yarım saat önce al. Sonra casein içer uyursun. Mineral ve vitaminlerin emilimi yarım saat sürüyoru bildiğim kadarıyla.

Ayrıca bu kadar fazla supplement kullanımını tavsiye etmiyorum. Beslenme düzgün olduktan sonra çoğu gereksiz. Paranızı çöpe atmayın. Kolay gelsin.

RaJeV ve ajn16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş