supplement kombinasyonu önerileri

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve 4o4 tarafından 31 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 4o4

4o4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 5 aylık bir bb sporcusuyum eski halime oranla baya bir kas kütlesi inşa ettiğimi düşünüyorum.. sıfırdım yani küçüklüğümden beri 5 kiloluk su getirmemişimdir eve ama şimdi kendi çapımda hayvan gibiyim diyebilirim ) neyse ben bu 5 aylık süreçte hiç supplement kullanmadım sigara içiyordum bıraktım ve yemeye başladım paso tabi biraz aşırı yedim sanırım kasın yanında yağ da kazandım 1.70 boyum ve 76 kiloyum şimdi.. ve supplement desteği almak istedim araştırmalarıma dayanarak protein tozu değil de amino asitin yağsız kas için daha etkili olcağını düşündüm.. gaspari aminomax8000 gaspari bcaa6000 ve gaspari glutamin aldım bunların yanında creatin de alıyım mı diye düşünüyorm önce sizlere sormak istedim.. çünkü gaspari kendini yenilemiş ve aminoasidini creatin taurin bcaayla güçlendirmiş falan öyle yazıyor kutunun üstünde ben de belki aşırı olur diye kararsız kaldım.. sizce alıyım mı creatin ve alırsam ultimate creatin monohdyrate mı alıyım yoksa optimum creatin powder mı?? lütfen başka bir marka söylemeyin bu ikisi arasından bir seçim sunun teşekkür ederim

2. EBaytar

EBaytar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kreatin'in miktarını göremedim fakat kreatin içeriyorsa ekstra almaya gerek yok diye düşünüyorum.
    Yine de almak istersen ikisi de olur. İçerik aynı olduğundan ucuz olanını tercih edebilirsin :)

3. 4o4

4o4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cevabın için ben de göremedim içeriğinde ama sadece kutusunda creatin taurin ve bcaa larca güçlendirilmiştir yazıyor :)

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

ve bir de bunları nasıl kullanmalıyım salon hocalarına kadar hiçbiri birşey bilmiyor hepsi başka birşey söylüyor

4. EBaytar

EBaytar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Aminomax için 4 antrenman öncesi, 4 antrenman sonrası diyorlar.

Bcaa için 6 tablet deniyor. Antrenman sonrası alabilirsiniz.

Kreatin alacaksanız onu da yarım ölçek olarak antrenman sonrası meyve suyuyla alabilirsiniz (diğer üründeki creatin miktarını bilmediğim için yarım ölçek dedim)

5. 4o4

4o4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada düşündüm de şu karışım pump gibi şeyler var ya onlardan mı alsam acaba onların içinde de creatin bulunmuyor mu?? bsn no-xplode gaspari superpump max ya da muscltech nano vapor mu ne o var bir de?? ne dersiniz??

Sayfayı Paylaş