Supplement Kombinasyon

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve GreenStreet tarafından 29 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    7 aydır vg yapıyorum.Boy 1.84 kilo 80.Elimde şuan Weider Pure Creatine mevcut.Weider Ultra Amino 3050 yeni bitti.Bu ay Weider Premium Whey,Weider Amino Liquid Mega Forte ve Multivitamin desteği almayı planlıyorum.Amacım 1 2 ay daha bulk gidip daha sonra definisyon dönemine girmek.Amaç fit vücut :).Şuan için biraz yağlanma mevcut.

Kısaca kullanmayı düşündüğüm supplementler;

*Weider Premium Whey
    *Weider Amino Liquid Mega Forte veya Weider Premium Amino Liquid (Hangisini kullansam karar veremedim.
    *Weider Pure Creatine
    *Multivitamin

Bu supplement kombinasyonu nasıldır.Yazın bu kombineyle kas kütlesi kazanmaya çalışmak mantıklı mıdır?Önerileriniz tavsiyeleriniz ve düşüncelerinizi merak ediyorum.Şimdiden teşekkürler.

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Weider premium whey yerine farkli bir protein tozu alabilirsin o parayla
    Bcaa ve preworkout urunu ekliyebilirsin
    Balik yagi ekleyebilirsin
    Glutamin ekliyebilirsin
    Sivi amino ya pek gerek yok onun yerine toz veya tablet alabilirsin(weider aminonox tablet guzel urun)
    Gerek yok derken kalitesine saygim var ama bence definasyonda kullanilmali..

GreenStreet bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Kalite ürünler, yazın yemek yeme potansiyeline göre bence hacim çalışılabilir yani sende biter olay. Kaliteli ürünler ancak ikameleri mevcut.

4. GreenStreet

GreenStreet Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Sistem Uzmanı
    Yer:
    İstanbul
    Weider daha önceden kullanmış olduğum için tekrar Weider düşündüm protein tozu olarak.Memnun kalmıştım.Bundan dolayı başka hiç bir ürüne yönelmedim :).
    Preworkout olarak önerebileceğin bir ürün var mıdır?
    Aminoyu sıvı olarak düşünmemin sebebi kullandığım Weder 3050'nin hapları çok büyüktü ve çiğneyerek yutmak zorunda kalıyordum.İçmekte baya zorlandım.Bundan dolayı tablet olarak düşünmedim aminoyu.Birde etki bakımından farklı olduğunu vs. yorumlar okudum.

5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben de senin giibi bulkdayım ve premium whey kullanmaktayım içerisindeki glutamin ise bulk sezondaki bi insan için yeganedir.bulk sezondaki birisi bcaa ve glutaminden asla vazgeçmemelidir diye düşünüyorum çünkü bcaa bozulan kas dokusunu iğne iplikmişçesine dikerek düzeltir onarır glutamin ise kas kütlesini arttırmada en başta gelen ürünlerdendir ve kreatin desteğiyle bulk sezonu gayet güzel bir şekilde geçirirsin tabi sağlam çalışıp sağlam uyuyup sağlam beslenmen gerek.

6. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    yani bulk için whey+creatin+bcaa+glutamin diyorsun

7. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Weider kaliteli bir marka bunun tersini soyleyeck biri yoktur zaten .. Premium whey yerine 200ksur liralik baska bir urun protein alinabilir .. Tercihe gore degisir ornek olarak ( monster milk hydrobuilder dymatize iso100 ultimate iso93 icerigine gore tercih yapabilirsin)

Preworkout olarak jack3d I bulabilirsen cok kaliteli urun (amerika da yasaklandi icerigindeki maddeden dolayi) cellucor c4 de kaliteli bir urun

3050nin haplari buyuk gercekten ustura falcata tarzinda kesicilerle ikiye ayirabilirsin (weider aminonox tablet bu urunu de incelemeni oneririm)

Glutamin olarak vpx glutamin servis olarak avantajli bir urun

Bcaa ise gene kendi tercihe gore secim yapabilirsin(scivation xtend weider bcaa powder ultimate 12000 bsn aminox optimum bcaa vb..)

8. brhmcr

brhmcr Guest

jackal53 duzeltmek isterim Jack3d henuz Amerika'da yasaklanmadi, su an icin Avusturalya, Yeni Zelanda, Kanada"da yasak. Amerika icin FDA beklemede.Ilgili madde bilgi olmasi acisindan 1,3 dimethylamylamine or DMAAdir.Bagimlilik yaptigi ve normalde parti haplarinda yeraldigi ileri surulmekte.

Avusturalya'da yasak 8 agustos da basliyor, ardindan bu maddeyi tuketenlere 1000 dolara kadar ceza kesilebilecek.

Amerika'da ki gelismeleri asagidaki siteden takip edebilirsiniz.

http://www.jack3d.org/banned

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş