Supplement kombinasyon

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve barisyasar tarafından 8 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. barisyasar

barisyasar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar yeni bir antrenman dönemine başlıyorum 4 aydır antrenman yapmıyorum ve 8 kilo verdim antrenmanları bıraktıktan sonra daha önce çok sıkı bir antrenman dönemiyle çok güzel ölçülere kavusmustum lafı çok uzatmadan elimdeki supplementleri nasıl kullanıcagım konusunda kafam baya karıştı ve yardımınızı bekliyorum

Boy 1,74
    kilo 65
    yaş 26

Supplementler:
    Universal Beff amino
    Multipower tribulus
    Multipower Nox

Multipower hyper max3000 yada tavsiye ediceginiz bir PROTEİN tozumu kullanmalıyım sizce( glutamin almalımıyım?) ?vericeginiz kombinasyona gainer yada protein tozunuda ekleyerek yardımcı olursanız sevinirim bu arada en kısa sürede en iyi hacim için en iyi seçenekleriniz varsa onlarıda paylaşırsanız çok sevinicem şimdiden herkese teşekkür ederim..

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.408
    Ödül Puanları:
    123
    Bence Optimum Gold Stand protein almanı tavsiye ederim Fiyat/Kalite/performans olarak en uygunlardan biri bence. Ayrıca capraz emilimli Gaspari MyoFusion + yatarken Casein protein alırsan vucut gelişimin için iyi olur. Yine hacim için Gaspari SuperPump çok etkili. bunlara ek olarak Creatin monohidrat veya bütçen uygunsa Crea-alkalyn veya Creatin ethly ester ilave edebilirsin. son olarakta glutamin olarak yüksek emilimli MHP Glutamin -SR .. Ben şahsen Gaine para vermeye karşıyım Patates prinç bulgur hepsi karbo yiyin gitsin. Daha yazıcak çokşey var ama şimdilik bunlar yararlı olucaktır.

Son düzenleme: 10 Şubat 2011
    Pappy bunu beğendi.
  3. barisyasar

barisyasar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beachboy peki bunları gün içinde nasıl almalıyım mesela protein ve glutamini ekledigimi düşünelim kullanımı ant.önce ant.sonrası yatarken nasıl kullanmalıyım bu konu hakkında bilgi verebilirmisin ?

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.408
    Ödül Puanları:
    123

Kafandaki vucut şekli nasıl o önemli. Bulk bi vucutmu fit bir vucut mu. tanıma göre kullanım şekilleri degişir. Yeni başladığını varsayarsak Optimum gold stand in içinde glutamin mevcut zaten şimdilik yeterli sayılır. Bu proteini şimdilik idmandan önce 1 porsiyon idmandan sonra 1 porsiyon alırsan yeterli olacaktır. Yine idmandan önce ve sonra birer porsion creatin alman yeterli olur. Yatmadan önce alacağın casein proteini geceleğin olabilecek katabolik etkiyi giderir.

Bu üçünü şimdilik alsan yeter Optimum protein , casein pro ve creatiin.

Pappy ve barisyasar bunu beğendi.
  5. barisyasar

barisyasar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında daha önce 41 41.5 falan yaptıgım zaman kollarımı bulk istedim yaza dogru definasyon yaptım ve karar verdim ki bulk benim tercihim oyüzden bulk tercihim.
    peki amino acid , nox , tribulus bunları eklereyek bana şöyle bişey yazarmısın ant önce bu bu bu ant sonra bububu yatarken bu bu bu diye böyle bir kombinasyon yazarmısın ama herşeyi ekleyerek amino protein creatin nox tribulus ?

Sayfayı Paylaş