supplement kombinasyon yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve haso777 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler uzun zamandır body yapıyorum haftann 6 günü bugüne kadar superpump sizeon gibi bütün ürünleri kullandım..3 aydirda aralıksız protein tozu ve aminoasit kullanıyorum..boy:1.90 kilo:83 yaş :24 haftada 6 antrman yapiyorum şimdi yeni supplementler aldım nasıl hangi arada kullanim yardım istiyorum.besllenme programım
    sabah 5 yumurta beyazı arti bir dilim fıstık ezmeli tam tahıllı ekmek
    1 saat sonra: 5 yımurta beyazı
    sonra :1 muz
    öğlen:160 gram light ton balığı
    ikindi:50 gram nesfit ve 500ml yağsiz süt
    akşam 6 bçk:lapa ve haşlanmış tavuk
    2 saat anreman yapıyorum arada 2 shake optimum toz
    gece kivi ve ligt yoğurt

supplementlerim:eek:ptmum whey-bsn syntha 6 -celltech hardcore proseries-optimum amino 2222 325 tablet-gnc zma
    şimdi nasıl bi kombinasyon yapim hepsini kullanmam şart değil mesela zma kullanmayaibilirm vücuda çok yüklenmekte istemiyorum uzun zamandir diyetteyim gerçi kan ve idrar testlerin normal çıkıyor...
    yorum yazan bilgi veren herkese şimdiden teşekkür ederim...amacım define ve iri vücut yapmak..
    amino asitleri ne zaman alim en önemlisi celltech nasıl kullanim....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:36 ----------

ayrıca gaspari myofusion var elimde...düzenli milk thistle kullaniyorum ve suppradyn yeni bi günlük vitamin alimmi one a day gibi

2. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şunu da sormak istiyorum geceleri yatarken nefes darliği çekiyorum bunun aşiri spor ve kullandiğim supplementlerle alakası olabilirmi?

3. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    dostum bsn celltech on ve myfusion eğer aynı gün alırsan güzelde pahalı kaçar be adamım bence ikindideki sütü sil birer ton daha koy birde idmandan sonraki bi öğüne ufak bi pro + karbo eklersen bence daha iyi olur tabi amacına bağlı celltech alıyorsan olabilir ama bilemiyorum
    ben olsam sabah kalkar kalkmaz fusion sonra 2 öğün yumuttan var öğle ton idmandan önce ve hemensonra aminolarla celltech gece yatarkende fusion alırım sütüde yatmadan hemen önce içer yatarım..benim fikrim iyi sporlar

haso777 bunu beğendi.
  4. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cevap için teşekkürler

söylediklerinizi dikkate alacağım ancak biraz çekiniyorum çok olurmu die birde nefes darliği olayini bilen varmi psikolojikte olabilir ama başina böyle bişi gelen varmı?gece yatarken nefes darlaniyor sporu akşam 10 bitiriyorum bu arada

5. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    vallahi sağlık konusunda doktorda olsa görmeden cevap verirse yanlış olur
    nefes darlıgıda küçümsenecek bi olay değil yerinde olsam bi doktora görünürdüm.
    çok olacağı kanaatinde değilim tabi ama bünyeden bünyeye farklı reaksiyonlar gözlemlenebilir birde bu supplementler nefes darlıgı yaparmı diye düşündümde bence yapmaz farklı bi neden olabilir ciğerleri üşütmüş olmanız v.s. gibi

haso777 bunu beğendi.
  6. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    her ay karaciğer ve böbrek için kan ve idrar testi yaptiriyorum temiz çıkıyor..tansiyona baktiriyorum normal..7-8 ay önce ultrason fln arti efora girdim normal çıktı...acaba çok spor ve bu kadar proteinli beslenmek dengemi bozdu ondan aklıma takıldıweightlifter

7. tolgaozc

tolgaozc Yeni Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    reis bi fal baktır ozaman bakalım ne çıkacak :)

8. haso777

haso777 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    :)olmadi bir daha çıkcam efor testine o da olmadi falcı:)

Sayfayı Paylaş