Supplement kombinasyon konusunda yardım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hydros tarafından 8 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hydros

Hydros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boyum 1.88 kilom 82 yağ oranım %13-14 civarlarında 17 yaşındayım 7 aydır düzenli vg sporu yapıyorum. Yaz yaklaştığı için yağ oranımı %10 lara çekmeyi planlıyorum. Beslenmem aşırı düzenli olmasada kötü değil. Şuan Ultimate glutamine ve olimp bcaa kullanıyorum whey almayı planlıyorum aklımda on gold standart, muscletech nitrotech ve scitec whey var sizce hangisi daha mantıklı ?

2. ygozubenli

ygozubenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    alcaksan on gold al bende defınasyonda onu kullandım 28 gunde orta beslenme supplementlerle 15.5 yag oranından 10.7 ye dusurdum glutamın kesınlıkle kullan gunde 10 gram bcaa yı kes.ve yanına guzel bır yag yakıcı al sabh ant oncesı kullan bıde uyanır uyanmaz sade nescafe ıyı sporlar :)

3. Hydros

Hydros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler on gold aldım pre workout a gerek varmıdır sizce veya kreatin. bcaa yı kes derken ne demek istediniz bide ?
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Nisan 2014 ---
    ayrıca yağ yakıcı olarak öneriniz ? l carnitine dusunmuyorum cla veya hydroxcut tarzı bişey olabilir

Son düzenleme: 12 Nisan 2014
  4. Erkan90

Erkan90 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    olimp in bcaa sından memenun musun birde toz mu yoksa hap olanını mı kullanıyorsun? bende multipower bcaa var 2:1 oranı ama pek memnun degilim.

5. Hydros

Hydros Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Etki olarak iyi icerigide iyi ama tad ve koku allaha emanet :D

6. ygozubenli

ygozubenli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    bcaa yag yakımını yavaslatıyor veya soyle dıyım kullandıgın yag yakıcının etkısını.unıversal anımal cuts kullanmanı ısterım kreatıne gerek yok aksıne zararı var pre workout ıstedıgıne baglı gucsuz kalcaksın defınede o yuzden kullanman ıyı olabılır ama ıcınde seker carbo oranlarını dıkkat et alırken

Sayfayı Paylaş