supplement kombınesı halodrol ıle ... goruslerınızı beklıyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MyWays tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadslar optimum whey - glutamıne - halodrol - musclepharm assault (nox) ve twınlab lıkıd amıno bunları kullanmayı dusunuyorum bunların yanına eklemeyı tavsıye edecegınız urun varmı ve bu sekılde ıyımı sızce hacım ıcın bu kombıneyı dusundum sızce nasıl ? halodrol 60 liqugels ve halodrol mt var bunların arasındakı fark nedır vede halodrol kullanıp olcu alan arkadaslar falan varsa bılgıleır benımle paylasabılırse sevınırım sımdıden tskler arkadslar

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Kesinlikle sağlam bir vitaminde eklemelisin. Karaciğerine güzel yük binecek onu hafifletmek için. Ayrıca bu kadar supplementle mükemmel antreman yapılır. İyileşmeyi iyi halletmen lazım. Bunun için E vitamini iyi gider. Benim sana önerim Optimum Opti-men i bir incelemen. Halodrol demişsin, bodybuilding.com da çok sağlam bir "testesteron booster" olarak bahsediliyor. kesinlikle etkisini görürsün bu kombinenin. Ayrıca antreman sonrası maltodekstrin de ekleyebilirsin. Antreman sonrası glikojene dair birşey kalmaz vücudunda bence. Bunun içinde Fast Twitch i öneririm. İçinde ihtiyaç duyacağın iyileşme için gerekli vitamin kombinasyonu da var.

3. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tsk edıyorum ekstra size on yada creatıne tarzı bı urun almalımıyım assault un ıcerıgınde 3 cesıt creatıne de var halodrol bıterken trıbestana baslıcam musclephamın battle fuel adında urunu var onu arastırdım onada cok yuksek puanlar vermısler ama prohormon degıl halodrl kadar etkısı olamaz sanırım bu kombınasyonla hacım olarak bısey saglarsam cok ıyı olacak tahmınen 2-3 kılo alırmıyım acaba

4. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar sıze on ve muscle pharm assault aynı anda kullanıyorum assault nox urunu fakat ıcerısınde 3 farklı creatıne var bunun yanında sıze on creatıne kompleksı zaten bı sorun olurmu acaba agır gelırmı bunyeye saygılar

5. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadslar bu kombıneye plasmajet ve de gaıner eklemeyı dusunuyorum ?

Sayfayı Paylaş