Supplement kambinasyonu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve forzabody tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. forzabody

forzabody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelikle herkese selamlar foruma yeni üye oldum.21 yasındayım boyum 1.89 kilom 70 yani ectomorph bir vucudum var ve tahmin edeceginiz gibi kilo alıp hacimlenmek istiyorum.10 sene kadar basketbol oynadım ve onun dısında diger sporlarla da cok hasır nesirdim bu yuzden zayıf olmama ragmen hatlarım biraz olsun belirgin ilerleyen zamanlarda fotograflarımıda paylasmaya calısacagım. Spora baslayalı 3 hafta oldu az da olsa bir gelisim var yada bana oyle geliyordur bilmiyorum ama hedefim hazirana kadar 7-8 kilo almak(niye boyle bir hedef belirledin derseniz hedef dogrultusunda calısmak motıvasyon icin daha iyi olur diye dusundum). Beslenmeme dikkat etmeye calısıyorum ama okul dolayısıyla İstanbuldan Mersine geldim ve 3 aydır buradayım maddi olarak fazla sıkıntım olmasada aile duzeninden uzak olmak beslenme isini biraz sekteye ugratıyor elimden geldigince bunu bi cizgide tutmaya calısıyorum. GELELİM SORUMA!! Dedigim gibi sehir dısında oldugum icin beslenme biraz sekteye ugruyor ve bu acıgı supplement kullanarak kapatmayı dusunuyorum. Kilo alımı ve kas kutlesi kazanmak icin ne cesit bir supplement kombinasyonu tavsiye edersiniz ve yaptıgım idmanlar ne sıklıkta ve ne agırlıkta olmalı?

Simdiden herkese tesekkurler :)

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Beslenmen düzgün değilse takviyenin de bir anlamı olmaz. Kompleks karbonhidrata yüklenmeye bak(bulgur, yulaf, pirinç, makarna vs vs) İlk 5 6 ay alacağın verimi supplement kullanmadan da alabilirsin. Çöpe atma paranı. Herşey beslenmede

3. forzabody

forzabody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme olayında biraz sıkıntı yasıyorum dedigim gibi sehir dısındayım cunku ogrenci hayatı malum beslenmeye ek olarak kullansam bir faydasını gormezmiyim?

4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Adı üstünde besin 'takviyesi'. Esas beslenme olmadıktan sonra faydasını görebileceğini düşünmüyorum.

Bence diyetine yoğunlaş. Pratik şeyler tüketmeye bak. Yulaf+süt karıştır götür. Yumurta haşla götür. Ton balığı aç ye :) Bulgur pişir 2 3gün ye. Bunlar 10dakikanı alıcak şeyler.

5. forzabody

forzabody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Verdigin bilgiler icin tesekkurler:)

Sayfayı Paylaş