supplement kür

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alkolica tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. alkolica

alkolica Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar.
    Sitenize yeni kayıt oldum fakat bodybuilding sporuna aşınayım.2 yıldır ara wererek yoğun bir şekilde uğraştım fakat son 8 aydır elime 5kg. bir dumbell bile almadım.Ben çok zor kilo alan biriyim we yaptğım bütün antremanlarımdada hep bulk büyüme üzerinde durmuştum.Kış aylarınında gelmesiyle artık son we umarım kalıcı olarak tekrardan salona yazılıcam.
    Son yaptığım antreman sonrasında baktığım zaman tam 10 kilo wermişim,malum hepimizin hayatında olan sıkıntılar,stres we yetersiz beslenme.Boyum 1.80 kilo 61,Üniwersitede biyoloji mezunu olduğumdan insan metabolizmasınada aşinayım.
    Bu forumda bir milyonuncu supplement kürü konusu olabilir :) fakat kafamda bir liste war we bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Herkese iyi çalışmalar,saygılar.

weider mega mass 3000 3kg.-180tl
    twinlab whey protein fuel 908 gr-79 tl
    weider amino 2200 325 tablet-155tl(bunda biraz kararsız kaldım)
    hardline nutrition (kretain,glutamin,taurin)-53.75 tl
    hardline nutrition NO2-101 TL

yoğun bir maks-ot programı yapmayı düşünüyorum. ilk 3 hafta beslenmeyi artırıp protein we gainer kullanıp daha sonradan amino we diğer ürünlerle 2 ay aynı programda dewam etmek istiyorum sizce kafamdaki bu programın artıları we eksileri nelerdir?

Sayfayı Paylaş