supplement kürü

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve marthel tarafından 17 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    ultimate whey masive gainer+WEIDER L-GLUTAMINE+Weider Pure Creatine bunlara hergün ek olarak pharmaton balık yağı ve çinko 1.80 boy ve 70 kiloym 4 aydr body yapıorm bunlarla 75 civarı olmayı hedefliyorum ama bazı sorularm var forumda okudgm bazı yazılarda creatinin sivilce yaptığını gördm ben bu sivilcelerden kurtulmak için iki sene roacutane katlandm ve hala tek tük sivilce çıkmakta suratmda.eğer bu supplementler yüzünden sivilceler yine azarsa intihar ederm :D bunun kesin bi cvbını verebilecek olan var mı çnkü supplementlerde sonuçta karaciğeri yoruyo ve kararsz kaldm bunları kullanmakta ve ayrıca weider yerine hardline kullansam olr mu onun fiyatı daha uygun??

2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    oke guzel olmus yalniz cinkoyu bi sabah bi de yatmadan once al

3. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bu konu hakknda kmse bişey bilmiomu?galiba başlıgı yanlş yazdm derdimi anlatamadm

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Yüksek dozlar almazsan fazla bir etki gösterceğini sanmıyorum sivilcelerine. YAnlız Proteini bir kerede yükse dozlarda alırsan sivilce yapıyor. ama oda gecici ve kısa süreli

funnies1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş