Supplement Kürü Nasıl Olmalı Yardım ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emir00 tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emir00

emir00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba
    3 4 Ay'a önceye kadar supplement kürü gibi birşey yaptım neden böyle diyorum çünkü bilinçsiz.
    Elimde
    Hardline Creapure,Xtend Bcaa,Arnine,Whey Protein,Nox vardı istediğim gibi oldu kolumda yaklaşık 2 cm büyüme oldu 36.5-38.5 oldu kilomda 73 civarı oldu.
    Şimdi istediğim ise daha bilinçli bi kür yapmak tabi kür deniyosa yaptığıma.
    Günlük Protein alımım takviyesiz 150 yi geçiyor.Komplex karbonhidrat ise 350 400 arası seyrediyor.
    İstediğim biraz daha hacim yapmak kolumda 1 cm civarı büyüme yaratmak.Bunu 5 6 ay civarında yapmayı düşünüyorum.Çok zorlaştı büyümesi.
    Ne gibi supplement tercihleri yapabilirim.Markaları değiştirmek istiyorum farklı olması için.İlla kür'de whey gerekiyormu çünkü kilo başına protein alımını takviyesiz yeteri kadar alıyorum.Whey yerine vitamin yada başka bi takviye alınabılırmı daha etkili olması için ?
    Elimde şuanda.
    Optimum Casein ve Hardline Nox2 var bunların üstüne ne alabilirim 350 400 lira cıvarı bütcem var.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncelikle bazı sorulara cevap vermen gerek.Protein hesaplamasında bitkisel proteinide hesaplayarak mı 150gramı buluyor?Ayırca antreman şiddetin kütle artırmak için farklı şeyler deniyorsan drop set veya ters piramit başka başka şeyler , protein oranının kilomuzun illa 2x çarpımı değilde daha fazla olsada işimizi görücek çünkü yağ oranını bulup , kas ağırlığını öğrenipte alman gereken proteini hesaplasan daha iyiydi.Büyüme gittikçe zorlaşıcak bu normal.
    Pre workout yerine doğru kaynaklara yönel.
    Whey+Bcaa sabit kür ürününü olmalı Caseininde varmış , bunlar yeterli illa ayrı birşey arıyorsan pre-workout ürünleri yerine testo boosterları araman ve bitkisel bir ürünle giderken bide supplement desteği alman mantıklı olucak tabi benim söylediğim whey+bcaa+glutamin üçlüsünü sabitleyip bunlara değişkenler eklemen avantaj , caseinde iyi olmuş.Çoban Çökerten çayı yapıp antremanda shakerla içmeni öneririm , yanınada animal stak tarzı testo booster eklersen bunlara kombin çok eklenebilir ama hacim için işe yarayacak ürünler eklemek avantaj.
    B12-Çinko-Magnezyum desteğinide eczaneden çek.

Sayfayı Paylaş