Supplement kürü için yardım.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve rednose7 tarafından 8 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar aşağı yukarı 3-5 senedir bu sporu yapıyorum. Ama hep bi sakatlık bi ara vermek yada futbol gibi şeyler araya girdi tam yapamadım hep yarıda bıraktım ve şimdi kışa temiz bir bulk yapmak istiyorum ve 1000 Tlye kadar güzel bir supplement kürü yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
    Boy:182
    Kilo:81
    Kol:37
    Göğüs:105
    omuz:120
    Bel:88

2. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük 150 gr protein alabiliyosan kreatinden başka supplemente ihtiyacın yok.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rednose7 bunu beğendi.
  3. tolgabaris

tolgabaris Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Simdi bak bulk doneminde amac daha fazla guce ulasarak daha fazla kas kutlesi almaktir. Bulk donemin icin sana onerebilceklerim: animal pak, kreatin ve istersen glutamin. Definasyon donemin icinde onerebilceklerim: whey, bcaa, l-arginin ve istersen amino

rednose7 bunu beğendi.
  4. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yorumun için teşekkür ederim dikkate alıcam.
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Eylül 2015 ---
    Hocam malesef katılmıyorum bu görüşe bazı şeyleri yemeklerle alamıyoruz malesef bu esnada vücudu rahatlatmak gerekiyor.

5. cedric8

cedric8 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Tabikide herşeyi yemeklerden alamıyoruz ama supplement kullanıcaksak eksikleri tamamlamak için kullanmalıyız amacı budur sen 150 gr protein aliyosan üstüne istediğin kadar protein tozu kullan bu herhangi bi fayda getirmicektir daha çok zararı olur buda senin vucudu "rahatlatma" olayıyla çelişir. Düzgün bi beslenme programı hazırlayıp ona göre supplement alman hem maddi açıdan hemde fayda açısından daha iyi olacaktır . Nox kreatin ve balık yağı protein tuketimine gore whey bulk için yeterlidir hareketli yaşam tarzın varsa glutamin eklenebilir listeye . Ama şunu unutma herhangi bir supplement senin genetik limitini arttırmaz sadece daha hızlı sonuç almanı sağlar ki buda supplement kullanmayan birine göre çok az bi fark katabilir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam bu zamana kadar 2-3 kere kür yaptım zaten neyin ne oldugunu protein tozunu hangi koşullarda alıp almamam gerektiğini biliyorum lakin söylediginiz gibi günlük sadece beslenme ile ''normal'' bir insanın 150 g protein alması biraz zor görünüyor ve antremandan sonra vücudun çabuk sindirebilecegi bir protein kaynağına ihtiyaç duruyo vs. ve bende zaten o zamanı kısaltmak niyetindeyim.

7. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    En başından cevaplıyorum. Hiçbir destek olmadan günlük 400-500 gram protein alabiliyorum çoğu hayvansal olmak üzere. Bu beni anormal yaparmı tabiki hayır bu spor için birşeylerden vazgeçebilmiş bir kişiyim sadece. İkinci olarak whey protein satış hilesi 20 dakika içinde sindirilir yalanlarına inanmayınız. Protein öğünü olarak kahvaltı spor sonrasından kat kat verimli olur. Bu da spor sonrası birşey yeme demek olmuyor tabi.

8. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bel olcunu koruyarak ilerlemek istiyorsan
    -protein tozu
    - kreatin
    -glutamin
    -bcaa
    -amino asit
    -aol supplementi
    -tribulus terrestris
    -multivitamin
    Her ay aldigin urunlerin markalarini degistir hangisi ise yariyot gor .

9. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam kusura bakmada nasıl güleceğimi bilemedim :DDD 500 gram proteini nasıl alıyosun bi aydınlatırsan beni sevinirim :DDDDDD

hayırsızevlat ve Created By Loss bunu beğendi.
  10. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    9 öğün yiyorum toplam 500 gr kırmızı 500 beyaz bi o kadar yumurtadan peynirden geliyor, başka soru?

11. dexter03

dexter03 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    boşuna 500 gram protein alıyorsunuz (düşünüyorum demiyorum alıyorsunuz diyorum) vücudunuz max kilonuzun 1.8-2.0 katını sentezler gerisi enerjiye dönüşür glikojen depolarınız doluysa karaciğerde ve kasda depolanamaz yağa çevrilir ve deri altında depolanır ileride kullanılmamak üzere ya steroid kullanıyosunuzdur yada kendinize yazık ediyorsunuzdur . diye düşünüyorum :)

12. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Birşey kullanmıyorum sadece et yemek haz ettiğim son yeme şekli kalan herşeyden (neredeyse) tiksindim eti de bol bol yiyorum tabi bulk dönemi için geçerli. Fazlasıda enerji oluyor zaten karbonhidrat yerine kullanıyorum. Tabi kesinlikle denemeyiniz :D

13. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Ne kadar et yerseniz yeyin fark etmez bir günde 500 gram protein alamazsınız net.

14. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Kardeşim yukarda açıkladım niye inat ediyorsun?

15. hayırsızevlat

hayırsızevlat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kardesim on tane supplemnt
    Kardesim onlarca supplement sana faydadan cok zarar verir. O parayi bir kenara ayir, gunluk beslenmeni karsilarsin. Bunun disinda bulk donemindeysen isole whey protein, kreatin, bcaa yeterli olacaktir. Beslenme bu isin temelidir kardesim. Hangi urunleri alayim dersen mesaj at beraber bi kombin yapariz uygun fiyat cekerim. Tekrar soyluyorum. Paranin ziyan olmasina izin verme. Ayrica supplement kuru olmaz. Kombini olur. Basarilar

Sayfayı Paylaş