Supplement hakkında yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kerem2341 tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kerem2341

kerem2341 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba body forum ailesi foruma bugün katıldım katılmadan önce takip ediyodum fakat sonunda aradığım cevabı bulamayınca konu açmak istedim umarım yanlış yere açmamışımdır.

Şimdi ben zayıfım boyum 1.75 kilom 56-57 kilo almak istiyorum fakat metobolizmam hızlı ve kilo almam zor ben kendime yemek programı çıkarıyorum buradaki konulara bakarak ve weight gainer+protein tozu almayı düşünüyorum ben araştırıdm ve bu ürünleri buldum
    Weight Gainer:
    Muscletech Mass Tech Performance 3180 Gr

Protein Tozu
    Optimum Gold Standard Whey 2273gr

İlk sorum bu iki ürünü bir arada kullanmanın bir sakıncası olur mu? amacım hacimlenmek ve kas yapmak bunu yapmak için birini alsam yeter mi yoksa 2'sini birden mi önerirsiniz?

Gösterdiğim 1.ürün yani muscletech mass tech performance 5 aydır türkiye'de satışı yokmuş onun yerine hangi ürünü önerirsiniz. Bu arada birine sormuştum bir spor koçu bana mass gainer iş görmez dedi sizce doğru mu bu ? şimdiden teşekkürler bu sorular çok kafamı kurcaladılar bu yüzden sormak istedim.

Sayfayı Paylaş