Supplement getirme

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Kalel tarafından 22 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Soruna şöyle cevap vereyim
    distribütör varken senden niye alalım ?
    Peki sen ürünü sattın bana fatura kesebilcekmisin adıma ?
    Bunları yapman için vergi vs ödemen lazım + gümrük var ve %100 değil bu gümrük olayı.
    Senden alsakta riske gircez bb.com danda alsak ben riske girmem 2 kat fazla öderim neyin nolduğu belli sahte filan derdi yok adam fatura kesiyor ürün orjinal daha ne isterim.
    Ayrıca diğer demek istediğim olay sen 20$ aldığın ürünü distribütörler 10 $dan alırlar ve senin sermanyen bir yere kadar adamlar binlerce ürün alıyor.

Danny Boy bunu beğendi.
  2. ryangt

ryangt Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    istediğn kadar ucuza yolla
    artık supplement getirmek yasaklandı
    sadece sağlık ve analiz sertifikası ile ithalat izni alanlar ithal edebilirler
    cemaatçi diilsende kimse sana o izni vermez
    ne insanların zamanını çal nede kendi kafa yorma

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    peki bunun aynısını sen yapmıyacakmısın yurt dışından getirdin ee nerde benim faturam ? + sende dükkan depo kirası vericen bir kaç eleman sende alıcan.
    Kısaca bb.com gibi bir sitenin türkiye yolladığı siparişler gümrükte kalıyorsa senin yolladıkların hayli hayli kalır büyük firma izin alamıyor sen nasıl alacaksın ?
    Ayriyetten sende yanında eleman çalıştıracaksın hadi tek yetiştiririm diyorsun.
    Fatura kesmen lazım vergi vs filan bunları sende ödeme yapacaksın.
    depo dükkan kirası bunları sende ödeyeceksin.
    Vergisiz anca şu şekilde satarsın bir kaç kez alışveriş yapmışlığım var gayet güvenilir biri adam sık sık yurt dışına çıkıyor 198.50 tl nitro-techi 150 tl aldım.
    daha ucuza satabilirdi ama adam yurt dışına çıkıyor filan dönüşü filan yol parasını filan ekliyor yani.

4. afsin

afsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yeni gümrük genelgesi ile sporcu gıdalarının gümrükten geçmesine yasak getirildi. doktor reçetesi ile yada milli sporcu lisansı ile ürünü teslim alabilisiniz oda gene memurun o günkü ruh haline göre değişebilir. bb.com dan ürün getirtip alamayan, mağdur olan çok kişi oldu ki bir çoğu sadece kendi kullanımı için alıyordu.
    düşünceniz haklı orada fiyatlar daha uygun. Türkiyede sanıyorum ki çok uçuk karlar elde etmekteler bu işlerden. kimileri vergi filan diyor ama çikolata getiren uygun fiyata satabiliyorda bu ürünleri getiren niye satamıyor? satıcılarada bakarsanız zaten mağaza ardına mağaza açıyorlar. ama öyle postayla gönderip satma olayı maalesef mümkün değil. hatta mümkün olmaması içinde çok uğrşıyorlar.

Sayfayı Paylaş