supplement günlüğüm

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve opeh tarafından 28 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    selam arkadaşlar iskoçyadan dayım yanında hediye animal cuts pak stak pump ve abdominal revolution adlı supplementleri getirdi , bunları nasıl kombine etmeliyim ve nasıl kullanmalıyım , bu arada eylülde almanyadan halamlarla da 3 adet giant megamss 4000 - nutrition creatine , megaforte , beta ala 9 , weider amino nox getirtecem inş. bi sorun çıkmazsa , o supplementler geldiği zaman bunları kullansam dahamı iyi olur veya tavsiyeleriniz nelerdir . eylül ayından itibaren inş. hayırlısıyla sırf kas inşasına başlıyacam . bu arada ocakta bu animalserisinden aynı şekil bidaha getirtme ihtimalim var , şimdiden teşekürler. 1.yıl 3 ay bu sporu yapıyorum şimdiki resmimimide koydum suplementleri kullandıktan sondraki resimlerimide koyacam , bakalım hayırlısı inş.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 28 Temmuz 2011
  2. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    bunların dısında supplementin varmı? ve yaşın kaçtı?

3. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    şimdilikj yok ama inş. eylülde halamlarla giant megamass , megaforte , amino nox , creatine , olursa bide premium whey getirtecem , iinş. hiçbi sorun çıkmazs, bunlar gelirken bisorun çıkmadı

yaşım 18

4. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    simdi bir yerde megamass dan bahsediyorsun bir yerde animal cuts dan ikisi apayrı köşeler.istegin nedir once bunu netleştirelim

5. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    istediğim , olabildiğince kas inşa edip fazla yağlardan ( 9 kg var , şuan 79-80 kg yim ) kurtulmak
    sabah aç karnına cardio , cuts ve l carnitine kullanabilirim bu şekil yağ yakımı , animal serisi ile ve megamass serisi ilede en iyi şekilde kas inşası
    eylülde sondra öğyenci yurdunda kalacam üniverste sınavları için , taa hazirana kadar ordayım yani eylül-haziran arası boş vaktim olacak , , bu supplemetnleri günlük öğünler kadar takmıyorum , ama öğrenci yurdunda da , ne kadar dikkat edebilirzki ?

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    sımdı bıkere sen olayı yanlıs anlamıs bellıkı

anımal cuts daha cok yag yakımı ve defınasyon ıcın kullnılır . megamas ıse kılo almak ıcın uretılen ıcınde oldukca yusek oranda karbonhıdrat olan bır urun . ıkısı bırbırının zıttı

sen en ıyısı megamassı unut onun yerıne sadece proteın ıceren bır urun getırt bolesı daha kuru kas kazanmak ıcın daha ıdeal

7. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    sabah aç karına oncelıkle kardiyo yapıcaksan protein almalısın bir shake boylece kas yıkımı ıhtimalin düşücektir hatta yag yakımına pozitif katkısı olucaktır.Bu arada saydıklarında l carnitin göremedim ben.şuan cuts a başlasan eylül ortası gibi yag yakımından cıkıcaksın demektir bu.Gelicek supplementlere göre yine bir kullanım düzenlenebilir.Ama şuan elindekiler ile cuts u sitedeki kullanımını incele ve o sekilde kullan sabah ac karna olabilir.Stak yanlış hatırlamıyorsam testesteron arttırıcısıydı animal serisinin ve kutunun üzerinde 25 yaş altı için önerilmez yazıyordu sanırım.Onun yerine nitro getirtmen senın için daha mantıklı olurdu.Pump u antremanlardan once içmeni öneririm yine aç karına animal serisinin n.o ürünü pak ise gelişmiş multivitamin ve mineral içeriyle gün içindeki ikinci büyük ögününle yada antremandan onceki ögününle kullanabilirsin.

opeh bunu beğendi.
  8. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    peki cutsu ve abdominal revalition cutsuşimdi kullansam ? , megamsslarla ve animal stak, pumpla falanda ,eylülden itibaren kas yapmaya başlasam?

veya abdominal cuts ve animal cuts'u hazirandan sondra bi definasyona gireyim diyorum , ozaman kullansam ?

9. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Bence cuts ve abdominal cuts u hiç açma gir direk kütle antremanlarına megamass ve digerleri gelirse eger.yag yakım işinide mayıs ayına bırak.

10. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    eylülden itibaren uzun vadeli bi program yapmak istiyorum , ya sadece ağılrık çalışıp kas inşa edicem ve hazirandan veya temmuzdan sondra definasyona girecem , yada sabahları cardio yapıp , saat 3 gibi de ağırlık çalışacam , öncelikle bu iki programdan hangisini önerirsiniz? önümüzdeki sezonu çok sağlam geçirmek istiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:20 ----------

yani eylülden itibaren kas inşa et , havalar ısınınca da define ol diyosun ,
    güzel
    yanlız bişey şuan yağ oranım fazla , göbekte yağlanma var ama üstten iki karın kasımı görebiliyorum , ve 120kg den 79 kg ye indiğim içinde sarkmalar var , sarkamaları elle düzelltiğimde 6 pack ı görebiliyorum :)
    senin dediğin benim i1 planım , bu planla kışın yağlanmaktan korkuyorum, 2. planda sabah aç karnına parklarda koşup yağ yakıcam saat 3 dede salonda ağırlık çalışacam

11. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    sen kas ınsa etmek ıstorum ama yag sorunum var dıyorsun bırde ustune gaıner kullnıyorsun

bence kullndıgın urunlerı ve ne ıcın kullnıldıklarını arastır bırde forumu oku :)

12. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    gainerler yağ olarak değil kas olarak büyüme sağlıyor,
    formu araştırdım ve kullanan arkadaşlarımvar :)
    yağ sorunu derken 9 kg , eyvallah 120 kgden indiresiye canım çıktı, fakat kışın yağlanmaktan korkuyorum , o yüzden sabahları kardio yapsammı diyede soruyorum
    yağ sorunum böyle

13. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    stevenlms ye katılmakla birlikte yağ problemın varsa ve kışın kilondan korkanlardansan gainerdan uzak dur protein kullan yada simdi yag yakımına basla o fazlalık yaglarını verene kadar durmadan kardio agırlıklı bir program uygula cuts la birlikte geldiginde mega forteni iç amino olarak ve gainer kullanmadan zamanı geldiginde protein agırlıklı bi dietle yagsız kütle kazan

opeh ve Danny Boy bunu beğendi.
  14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

bak ya okudugunu anlamıyorsun o yada olayı bılmıyorsun sen yag yakıcam ustune temız kas ınsa edıcem demıyormusun ustte ole dedın cunku

gaıner yuksek kalorı ıceren besın destegı demektır sen hem yag yakıcan hemde yuksek kalorı nasıl alıcan ve sunu solım alıcagan gaıner ıcerınde 130 gr seker ıceren ve kalorı olarakda eger suyla ıcsen 1600 kusur kalorılık bır urun hem seker alıcan bıde bu kadar yuksek kalorı bıde temız kas ınsa edıcen :)

forumu arastırdım demısın ama bence tekrar oku :)

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme: 29 Temmuz 2011
  15. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    peki hangi protein tozunu önerirsin ? ya bide anlamadığım 1.86 72 kg olan adam bunla bi kışta 84 kg oldu 2 kutu bitirdi galiba , hiç kardio yapmadı karın kasları meydanda , o niye yağlanmadı dediğiniz gibi ?

16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    sen bunlara takılı kalma . bırı alır hıcbısey yemez kafasına gore yer ıcer ama 45 kol yapar ama bu dmek degıldırkı kafamıza gore beslenelım . sen herzaman bılımsel olanlara bak . gaıner kullnmak ( bazıları harıc tabı bunlar ozel urunler ) yaglandırır genelde cunku ıcınde yuksek oranda seker var ve kalorısı yuksek

sen dengelı ve duznlı beslen hem bukadar besın destgıne gerek yok

gunde 4-6 ogun ye her ogunde 20-30 gr proteın olsun

agır antrenman ya

kardıo yap haftada 3-4 gun

beslenme programına sureklı sadık kal

ıstedıgın vucuda ulasırsın

17. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0

Metabolizmadır,genetikdir.Cok sıkı antremandır arkadasını bilemem.Ama sen emin ol 9 kilo yağ fazlam var diyipye kışın kilo almadan korkuyorsan gainer kullanma.ya kilonu bi süre dert etmiceksin kullanıcaksın yada sadece protein.Markayada pek takılma.Suan için weider cfm yada optimum muscle builder tarzı ileri derece protein tozlarına ihtiyacın yok normal bir protein tozu seni idare edicektir.Protein tozundaysa kendi beslenme stiline göre myofusion,syntha 6 gibi kompleks ürünlerde alabilirsin.sadece whey içerenlerdende alabilirsin tavsiyem fiyat aralıgı olarak yüksekten düşüge

Syntha 6 (Kompleks)
    Ultimate iso93(izole whey)
    Mhp Probolic (hala cozemedım içerigini :) )
    Myofusion(kompleks)
    Ultimate Prostar(whey)
    Optimum gold(whey)

weiderinde ürünleri cok kaliteli ama gereksiz pahalı.

18. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    şuan için beslenme düzenim dediğin gibi
    ama eylülden sondra öğrenci yurdunda kalacam, ne çıkarsa onu yemek zorundayım, o yüzden supplement takviyesine ihtiyacım var

Danny Boy bunu beğendi.
  19. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    up,
    beyler elime supplementler ulaştı almanyadan sorunsuz bi şekilde geçti
    şunlar geldi
    weider maximum kreagenic + İRONMAXX propak+ironmaxx multi vitamin+weider megaforte+weider premium whey+weder amino nox+ all star amino 12000 +giant megamass

aklımdaki kullanım şekli daha doğrusu beslenme stilim dahil yazıyorum yanlışsa dzüeltirseniz sevinirim, birazdan bursaya gidiyorum öğrenci yurduna

sabah uyanır uyanmaz 1 ölçe premium whey
    8.00 sabah kahvaltısı (ne çıkar bilmiyorum ama en az20 gr protein çıkarırım, yanıma yumurta pişiricisi aldım her sabah kahvaltıdan sondra ekstra 4 adet yumurta beyazı yiyecem)
    13.00 öğle yemeği( bundada ne çıkar bilmiyorum çünkü öğrenci yurdunda olacam ama yağlandıran şeylerden tatlıdan vs. uzak duracam ve öğle yemeğinden sondra 1 adet ironmaxx multi vitamin yada multi vitamini nezaman önerirseniz ozaman kullanırım)
    saat 9 dan 12 ye kadar dersane
    14:00 öğlen 1 porsiyon giant megamass yarım litre yağsız sütle , 14:30 1 ölçek weidermaximum kregenic, 15:00 antreman sondrası 3 yemek kaşığı yarım litre yağsız süt ile giant megamass
    akşam yemeği saat 19:00 (bundada ne çıkar bilmiyorum)
    gece 10:30 mecburi yatış , yatarken 1 adet megaforte

not; ironmaxx propak kreatin+maca enzym whey protien vs.vs. içerdiği için bu propakı listeye eklemedim bu liste beni, 2 ay görürür , 2 ayın sonunda sadece propak ve megaforte kullanmayı düşünüyorum çünkü 100 gr propakta https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ironmaxx-propak-t42505.html?t=42505&highlight=ironmaxx bunlar var, yani komplex bi ürün
    tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler , ha bu arada aralık ayında 3 kutu clenbuterol kürü yapabilirim , antreman stilim haftada 5 gün ağırlık ve ağırlık antremanı sonrası 20-30 dk arası cardio. hazirana kadar kasları en iyi şekilde büyütmek istiyorum ve yağ oranımı %17 den %10 a indirmek hazirandan sondrada süper sonik define olmak yağ oranımı inş. hayırlısıylşa %10dan %6 ya indirmek ,

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:24 ----------

yardım edebilecek arkadaşlar buraya yazın ben şimdi çıkıyorum bursaya doğru :) anca cumar tesi okuyacam , antreman listeside veya bulk için en güzel harektler püf noktalar vs. ekleyebiilriseniz sevinirim

20. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    öhööö bi kişi bile yazmamış , yurttayım. millet supp. lar dolapta bekliyor , elimi değdirmedim, nası kullanım en iyi sonuç verir yazında başlıyayım artık

Sayfayı Paylaş