SUPPLEMENT GÜNLÜĞÜ VE KOMBİNASYONUM YARDIM.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sarul Kemal tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

En İyi Whey Protein

1. Muscletech

66,7%
  2. Optimum Gold

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Weider

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Dymatize

33,3%
  5. Hard Line

oy sayısı 0
    0,0%
  6. BSN

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Universal

oy sayısı 0
    0,0%
  8. Scivation

oy sayısı 0
    0,0%
  9. Genrise :)

33,3%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    S.Aleykûm cümleten hayırlı bayramlar, spora başlayalı yaklaşık 2 ay oldu 63 kilo idim, resimdeki ürünleri kampanyalardan topladım ürünlerin çoğu yüzde 85i supplementler.com ürünüdür ve skt ler çoğunun 2017dir, zengin birisi değilim bu işe gönül vermiş ve kararlı biriyim, evde dumbell setlerimle birlikte çalışıyorum, ilk 2 ay sadece karbonhidrat tozu kullandım şuan 69,5 kiloyum protein tozları amino asitler vs kapalı kutudur, 33 aydan itibaren protein tozu + kreatine geçeceğim optimum whey ile başlangıç en iyisi olacaktır. Spora gönül vermiş genç arkadaşlara sesleniyorum herşey para değil ben 2 aylığımı saydım zengin birisi değilim kararlı olun yeter başarırsınız, 2 ayda öyle alım şalım bir gelişmem olmadı herkes gibi kollarda birkaç cm. bu sebepten sabredin. Bendeki heveste bu site ilebaşladı Flexor vs. arkadaşların evde dumbell çalışma programlarını uyguladım. Supplement kombinasyonum hakkında yorum yapabilirsiniz eleştirebilirsiniz, Scitec massı niye aldın şeker torbası derseniz 99 liraya 4500 gr. idi aldım deneyeyim dedim ve puding gibi yemeklerle çok güzel gidiyor çay niyetine içiyorum çok zevkli :) he kilo almama gelirsek benim metobolizmam oldukça hızlıdır kilo alamam 21 yaşındayım bu yaşıma kadar çok denedim kilo alamadım, bana scitec kilo aldırmadı düzenli bezlenmem kilo aldırdı, son 1 ay kala optimum mass biraz işe yaradı o kadar. Ama 99 liraya scitec mass değermi derseniz evet değer çilekli puding olduça zevkli bi tadı var sütle :)

Gelelim sizden istediğim yardıma. Bana supplement kullanımı için yardım edebilirmisiniz bilir kişiler cevaplasın lütfen, örnek veriyorum kreatini 6 hafta kullan şu kadar ara ver ondan sonra devam et gibi. bilgi sahibi veya kullanan aradaşlar yorum yaparsa çok memnun olurum. 3. aydan 6. aya kadar amino asit kullanmayacağım sadece whey + kreatin düşünüyorum.

Ürün fiyatlarını merak eden arkadaşlar için hepsini tek parçaya bölerek tek tek ayırarak yazıyorum fiyatları.

Optimum Serion Mass 5450 Gr. : 209 TL
    Scitec Mass 4500 Gr: 99 TL
    Optimum Whey Protein 2273 Gr: 180 TL
    Optimum Whey Protein 2273 Gr: 180 TL
    Egg Protein (Yumurta proteini) şuanda kullanmaya başladım basit protein olduğu için: 71 TL
    Muscletech Nitro Tech 3630 Gr: 299 TL (karnitinle birlikte 389)
    Muscletech Platinym Whey 2280 Gr: 198 TL
    Olimp BCAA 500 Gr: 115 TL
    Olimp BCAA 500 Gr: 115 TL
    Optimum Glutamine 634 Gr 120 günlük: 115 TL
    Optimum Kreatin 300 Gr: 37 TL
    Ultimate Kreatin 300 Gr: 38 TL
    Gaspari Amino Max: 99 TL
    Gaspari BCAA: 79 TL
    Gaspari Glutamine: 79 TL
    BSN Nox-Plode 1080 Gr.: 95 TL
    Optimum Platinum Pre-Workout 300 Gr.: 75 TL
    Hard Line KGT: 73 TL
    Hard Line Vitamin: 49 TL
    Hard Line Vitamin: 49 TL
    Hard Line ZMA: 45 TL
    Hard Line Arjinin: 45 TL

Arı Gece Maması 2,95 * 2 = 5,90 TL :)

Supplementler.comdan aldığım son ürünlerde 2 adet toz saklama kabı gönderilmedi siteden çok memnundum sanırım bi hatadan kaynaklanıyor müşteri hizmetlerine yazdım umarım çözüme ulaşılır. Supplementler.com ve bodyforumtr.com ailesine canı gönülden teşekkür ederim.

2. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ahahaha kardeşim kusura bakma ama maddi durumu iyi olmayan birinin yeni başladığı halde supplement'lere bu kadar para harcaması enayiliktir.İlk olarak spora yeni başlamışsın bu dönemde çok az Emek sarfederek bile 5-10 kg arası alabilirdin supplement'siz buna newbie gains derler ikinci olarak bu kadar supplement kullandığına göre beslenme düzenin iğrenç bu spor %70 beslenmedir ve beslenmeden kasıt biyoyararlılığı en yüksek olan gerçek yemektir supplement değil.Paranı gerçek yemeğe yatırım yap milyon Dolarlık bir lobi olan supplement endüstrisinin fitness modeller ve dergiler vasıtasıyla pazarladığı üzerinde 1 ayda 10 kg kas kazan günde XXX gram yağ yak yazan ürünlere değil.

3. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    hocam supplemetleri kullanmıyorum farkındaysan 6.aydan itibaren kullanacağım yazdım, ürünleri ben kampanyalardan topladım he birde bunu paylaşmamdaki amaç bana bilir kişilerin kombinasyon hakkında yardım etmesiydi, teşekkür ederim eleştirilerin için, hayırlı bayramlar.

suskunprens74 bunu beğendi.
  4. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Kreatin,arjinin ve bsn noxplode'u 200 ml üzüm suyuna karıştır antremandan 30-45 dk önce pre-workout olarak iç.Bcaa toz şeklindeyse yine 300-350ml su ile karıştırıp Antreman esnasında içebilirsin kapsül şeklindeyse içini boşaltıp yine karıştırıp içebilirsin.Antreman sonrası glutamin,kreatin ve amino'yu 200 ml üzüm suyu ile iç hem tadı daha iyi olur hemde Antreman sonrası boşalan rezervleri kana hızlı karışan ve Zararlı olmayan bir basit şekerle tamamlarsın tavsiyem Kavaklıderenin %100 üzüm suyu antremandan 30 dk sonra whey protein kullan 250 ml sütle karıştırıp muscletech nitrotech güzel bir tercih

suskunprens74 ve Sarul Kemal bunu beğendi.
  5. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkur ederim bilgilendirme icin, kreatini 6 ay kullanip 2 hafta ara vererek kullanacagim, diger urunlerde ara verecegim supplement varmidir, genel olarak biliyorum tabiki fakat fazla icip parayi cope atmak istemiyorum.

6. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bsn noxplode yüksek miktarda kafein içeriyor vücüt uzun süre Kullanımlarda kafein'e karşı tolerans geliştiriyor ve aynı miktar eskisi gibi etki etmemeye başlıyor o Yüzden 3 hafta kullan 1 hafta ara ver

Sarul Kemal bunu beğendi.
  7. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim hocam sağolasın

8. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    6 ay creatine kullanımı gibi bir dünya yok .1 ay kullanıp 3 4 hafta ara vermen lazim , gainerlar en etkisiz supplar basit şeker hepsi ,ben sana benimde kullanacağım kombine benzer bir düzen söyleyeyim .
    Sabah kalkar kalmaz gainer (almıssin kullan bari)
    Kahvaltıdan sonra vitamin
    Antrenmandan 30 dk önce optimum Platinum pre + creatine 5 gram
    Antrenmandan hemen sonra whey + 5 gram 5 bcaa + 5 gram glutamin hepsini sütle karıştırıp iç
    Yatmadan önce arjinin veya zma
    creatini 1 ay her gün kullan 30 gün sonra ara
    Günde en az 3 litre su böbrekler için
    Enginar başta olmak üzere sebze yemeklerini aksatma karaciğer için
    Ve satmak istersen fazla supplement leri mesaj at

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sarul Kemal bunu beğendi.
  9. Sarul Kemal

Sarul Kemal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam sagolasin bilgiler icin, boyum 179 kilom 63 tu kilo almada zorluk cekiyodum gainerleri almamdaki sebep buydu, kreatini tabiki 6 ay kullanmam bi ustteki mesajdada dedigim gibi 1 ay kullanip 2 hafta ara vermeyi dusunuyodum zaten planim bu sekilde, suan 3. Aya giriyorum haftaya whey + kreatin kullanacagim, 6 ayi gordukten sonra amino asit destegi alacagim planim kombinim bu sekilde, ozelden yazdim sana. Hayirli bayramlar.

10. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Mesaj gelmedi özelden

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri: