Supplement fiyatları ne zaman düşecek :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TeFo tarafından 4 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    kar konusunda haklısın ama şu mantıkla düşünmek lazım. fiyatları düşürürsen daha fazla satış yaparsın.bu konuyu atladık ama hardline firması ürünleri türkiyede üretiyor ama neden diğer supplementlerle aynı fiyat amerikada üretilen supplementler amerikada hem daha ucuz hem daha kaliteli türkiyede üretildiği için gümrük sorunu yok ayrıca.

2. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    hardline konusuna akıl sır erdiremediğim için hiç yorum yapmadım zaten :D sözlük insanlarının inanılmaz mantık hatası dedikleri bu olsa gerek.

3. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Dışardan gelenlerle bi farkı yok zaten fiyat olarak...

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    hardline bu forumda bizzat sahibi tarafından cevaplandı....yurtdışından geliyor hardline sadece burada paketleniyor ..

5. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    optimum,universial,bsn,muscletech... bunların vergisi aynı değil mi ? Neden aralarında uçuk fiyat farkları var ? Bizim milletimiz habire nasıl kaktırırım diye çabalar zaten.
    Gönül isterdi ki ürün fiyatları biraz düşse de hem onlar sürümden kazansa hemde biz faydalansak. Nerede öyle düşünceli satıcı.

TeFo bunu beğendi.
  6. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Ağzın bal yesin yaaa :D:D:D

7. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Kimse almazsa malları ellerinde kalır o zaman fiyatları düşürmek zorunda kalırlar ben şahsen Türkiyede hiçbir supplement almıyorum

8. espoir

espoir Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Philip Morris
    Yer:
    İzmir,Hatay
    kardeşim yurt dışından mı getiriyorsun yoksa :) varsa öyle bir şey hemen paylaş :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:28 ----------

yazdığım mesajın reklam maiiyetinde olmadığını belirtmeme rağmen aksine benim gibi sporla uğraşan arkadaşlarıma yardım etmek için böyle bir düşüncemi bu platform üzerinden paylaşmak istedim ama açıklama yapmama rağmen sanırım yanlış anlaşıldım.

9. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Şimdi Artık 1 Çok Firma Türkiyeye Shipping i kaldırdı. Küfretmek İstemiyorum Ama (şuan içimden saydırıyorum) Gümrük Kuralları Artık neredeyse yurtdışından Alışverişi bitirdi bile denebilir. "Strawberrnet" in elde ettiği Başarı e-bay v.b sitelerin elde ettiği başarı bütün satıcıların gözünü korkuttu. Batıcaz hay Allah nasıl Şimdi Bunlarla başa çıkarız ne yaparız ne ederiz dediler Yahoooo bizim haklarımız var bizi devlet koruyo yasalarla haydin gidek şikayet edek dediler. haksız oldukları halde kendilerini haklı gibi gösteren Gözünü Para hırsı bürümüş İnsanlar (İnsan Bile diyemiyoruz ama) yurtdışından Alışverişin Kökünü Kurutacak düzye geldi. "Ama Biz Vergisini Ödüyoooruzzzz Öyle Getirtiyoruuuuzzz Bu Fiyattan satmak Hakkımıııız !" N.A.H ! Hakkın kardeşim Kusura Bakma Ama N.A.H ! Hakkın.... Normal Sezonda 230 TL ye satılan One Million Parfüm Veyahut BLACK XS v.b parfüm. Sezon indirimi zamanı nasıl Oluyorda 110 TL ye Kadar düşüyor ? parfümün birimi Başına Ödediğin Vergi Senin 120 TL mi ? Çocuk mu Kandırıyonuz Adam mı Seçiyorsunuz ? Tamam Sözüm Herkese değil. elbette nakliyesiyle vergisiyle şusuyla busuyla yurtdışında 100 TL ye satılan bir mal Normal şartlarda üstüne Kar da Koysan 130-140 TL yi Aşmazda. 100 TL ye Üretilen malı Birde Kendini Haklı Göstermeye çalışıp Acındırarak 250 TL ye Millete kakalamak ne Oluyor ? Sen Onu Hakkında Olan Fiyata Satsan Biz Onu Zaten Alırız Kardeşim Zaten kapış Kapış Gider o mal... Kısacası Hiç Boşuna Beklemeyin Arkadaşlar Başımızda Bu Hükümet + Millete 10 tl lik malı nasıl 100 TL ye kakalasam diye düşünen İnsancıklar varken değil supplementlerin hiç bir haltın türkiyede fiyatı düşmez... :(

kudret1984, ahmetse ve TeFo bunu beğendi.
  10. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Sözün bittiği yer...Yazı için teşekkürlerthums:

11. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Yok yurtdışından birşey getirmiyorum ama şimdilik eskiden kalan supplementler var elimde onlar bitince genrise kullanmaya başlarım herhalde en ucuz supplement markası o çünkü

12. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    maalesef türkıyede bildigim kadarıyla uretılmıyor...yurt dısındanda gümrük vergisiydi kdv. derken yaklasık yuzde ellı vergı kesintisi oluyor..yani tüketimden cok üretim lazım....

13. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Avrupa birliğine girsek fiyatı gör sen ozman :D

14. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Avrupa Birliğine Girincede Pek bişeyin Değişceğini sanmıyorum :D Bizim Boşbakanımız ve öbür benzeri bakanlarımız Maaşları hemen euro Olarak Vermeye Başlıycak Türkparası yerine euro Basılıcak Türk Parası değerini iyiden iyiye batırıcak :D Türkiye Lojistik Anlamda Tamamıyla bulunmaz eşşiz bir konumda. Onun Yerine bir çok avrupa asya afrika ülkeleri ile ticaret anlaşmaları uygulayarak Hem Transit Geçişler açısından Türkiyeyi daha cazip ve eşşiz kılabilir hemde Türkiyeyi İyi bir pazar haline getirebilir. Türkiyenin iyi bir pazar haline gelmesi (Osmanlı zamanındaki pazar durumuyla karıştırmıyalım orada tamamen sömürge durumu var) pek çok konuda yerli üreticileri de hem teknolojik hem mal kalitesi bakımından avrupalılarla yarışa girmeye zorlıyacaktır. Doğudan da bastıran ucuz çin malları furyası üreticilerin fiyatlar konusunda illaki cüretkar davranmasını sağlıyacaktır :) Rekabet herzaman ve Herzaman MÜŞTERİ ye yarar sağlar. Müşteri Eğer yarar görürse Sizi bir kenar mahalle dükkanından Uluslar arası bir firmayada çevirebilir... Yada Tam tersi Haksız para kazanan bir şirketseniz Sizi Hak ettiğiniz yere de koyabilir ;)

ahmetse bunu beğendi.
  15. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Bu mesajı bu konuya yazıcaktım yanlış konuya yazmışım neyse farketmez :d
    Az önce böyle bi konu açıcaktım . Bu başlığı aratınca vazgeçtim burdan devam etmek gerekir.
    Nasıl iş anlayamadım ilk optimum wheyi 140 liraya aldım, sonra 150 tl oldu şimdi ise 175..
    Musclepharm Assault 736 Gr yanlış hatırlamıyorsam 70 liraya almıştım , şimdi 100 lira.
    Arkadaşa harline progaineri shakerle beraber 150 liraya almıştık,şimdi 170 lira.
    Daha sayamadığım bir çok böyle supplementler var.

Her sene zamı heryerden yiyiyoruz arkadaş neye para yetiştirceğimi şaşırdım :D
    + Şuan Almanyada arkadaş var whey proteinlerin 10-20 euro dan başladığını söylüyor,üstelik Türkiyeye getiremeyeceğini söylüyor ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemicem gelde delirme :D

16. Akdenizli

Akdenizli Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Optimium whey' in fiyati 174 tl birde sheker yok yaninda bizim gibi yeni baslayanlar icin birde sheker alalim desen 15 tl de o dunyanin parasi , dolar dusse aslinda fiyatlar biraz dusebilirde, Turkiyede de dolarin dusmesinin isine gelmeyecek o kadar cok godaman varki yani dolarin dusmeside hayal gibi.

A dan Z ye yerli marka olursa ve kaliteli urun sunarlarsa eminimki iste o zaman fiyatlar duser.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş