Supplement Fiyatları Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kauss tarafından 12 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba Arkadaşlar

Bugün başımdan bir olay geçti onu sizle paylaşmak istiyorum. Malum ülkemizde supplement fiyatları yüksek. Bunun nedenleri de var tabi vergiler, Türkiye'ye gelişi falan filan. Neyse bugün multipower Likit L-carnitin almak için çoğumuzun internet üzerinden bilinen bir mağazaya girdim.

Site fiyatında: 105 tl
    Tabi ki havale ile ödemede 100 tl ye filan düşüyor.

Bu fiyatları bilerek mağazaya girdim. Satıcı gayet ilgili bir şekilde ürünü bana verdi. Fiyatını sorduğumda nakit 80 tl kredi kartı 85 tl dedi. Nakit ödemeyi yaptım çıktım.

Sonra düşündüm bu adamlar sitelerinde 105 tl ye satıyor. Hadi banka komisyon falan filan diye 5 tl fark ediyor. Fiyat 100 tl ye düşüyor. Ee kargo firmalarıyla da sonuçta bu adamlar anlaşmalı, sanmıyorum ama 5 tl de kargoya gitti diyelim.

Fiyat 95 tl ye kadar düşüyor. Benim aldığım fiyat 80 tl nakit olarak. Arada 15 tl fark var. Biraz mahalle ağazı olacak ama 15 tl fark bana koymaz ama aynı yerin site ve gerçek satış olarak bu kadar fark koyması da bana anlamsız geliyor. Ki kredi kartıyla internetten alsan 105 tl ye gidip alsan yine kredi kartıyla 85 tl ye arada 20 tl fark oluyor.

Malesef ülkemizde supplement fiyatları pahalı ama alacağımız bir ürüne 20 tl daha ekleyip daha iyi bir ürün alma ihtimalimiz var.

Sayfayı Paylaş