supplement dagılımı ne şekilde olmalı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve coltgangster tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. coltgangster

coltgangster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slmlar öncelikle,
    yaklaşık 1.5 senedır bb ile uğraşıyorum besinine dikkat eden bırısıyım ama genede kilomun 2 katı kadar protein tüketme imkanım olmuyor malesef, önümüzdeki 7 ay boyunca duzenli spor yapıp supplement kullanmayı düşünüyorum. daha öncede amino 2700 ve gainfast universal ürünlerini kullanmışdım. gainfastın yararını gordum fakat aminonun yararını goremedım acıkcası. uzun lafın kısası önümüzdeki 7 ay boyunca optimum gold protein , universal creatine ve aminoacid kullanmayı dusunuyorum fakat bunların dagılımını nasıl yapmalıyım hepsını bir anda kullanmak ıstemıyorum. amacım önce kilo almak mart ayından sonrada cardio ve diet le 3 ay içinde yağ oranını olabildiğince düşürmek. yardımcı olursanız cok sevınırım.
    tavsıye edebılcegınız baska urunler varsada iyi olur.
    kilom 70 boyum 172.

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    creatini 7 gün sabah , idmandan önce , sonra , yatmadan önce - whey i sabah , idmandan sonra - aminunun markası önemli daha doğrusu içeriği porsyon miktarı bunları ayrı zamnlarda kullanmayı kafandan çıkart hepsini 1 kullanırsan faydalı olur bunlardan korkmana gerek yok

3. coltgangster

coltgangster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yardımın için teşekkürler. şu creatine işini biraz daha açabilirmisin acaba 5gr dan 4 keremı [gunde 20gr] almam gerekıyo ılk 7 gün için?

4. Limon

Limon Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zahit
    Yer:
    İstanbul
    Creatine için yükleme şart değil okuduğum kadarıyla
    her gün 5gr alsan yeterli olur bence ya da 5 antrenman öncesi 5 antrenman sonrası

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    creatin den maximum fayda sağlamak için bunu yapman gerekli

6. anıl

anıl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    creatin konusnda karasız kaldım . genelde salonlar supplementleri şişirirler satışlar parlak olsun diye ama ben 3-4 salona ve kndi salonumda hocalarla konuştm genelde faydasını gören pek olmuyor diyorlar boşuna masrafda yapmak istemiyorm sizlerde iyi araştırn derim creatin kullanıcaksanız

7. Hamartin

Hamartin Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Creatinin faysasını sadece idmandan önce alırsan da görürsün. Ben öyle kullanıyorum kaldırdıgım kilolarda atış oluyor.

8. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Creatinden fayda alamayan %10 bir sporcu potansiyeli var dünyada. Bunlara non-responder deniyor. Bünyelerinde bir değişikliğe yol açmıyor creatine. Böyle olduğunuzu düşünüyorsanız aldığınız karbonhidrat miktarını arttırmayı deneyin sonra da creatine almaya devam edin.

Sayfayı Paylaş