supplement alımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve semih26 tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. semih26

semih26 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    whey nutrition tavsiye ediyolar siyah kutuda 2.4 kg 190 tl dedi hocam salonda satıyorlar başka yere itimat etme hepsi sahte urun vs dediler 2 ölçek günlük al dediler bunu mu almalıyım

2. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Whey Nutritiondan kastın Optimum Nutrition Whey Protein mi ? Eğer bir şeyler almak istiyorum diyorsan bunu internet üzerinden gerçekleştir . Salon hocanı tanımadığım için güven veya güvenme diyemiyorum lakin ben olsam güvenmez internet üzerinden alırdım

semih26 bunu beğendi.
  3. ErtugrulAkcay

ErtugrulAkcay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    Başka yere itimat etme hepsi sahte biraz ağır olmus senin hocanın supplement firması mı var omu üretiyo oda ya internetten yada baska biyerden toptan daha ucuza alıp salonda satıyo.Internettenden veya supplement satan yerler oluyo oraya git hem daha cok cesit vardır hangisi aklıma yatıyosa onu alırsın

semih26 bunu beğendi.
  4. semih26

semih26 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    salondan alacak olsam orjinal olduğunu nasıl anlarım peki internette bile sahte urun satıyorlar orjinal diye bunun bi bandı kağıtı vs varmı ve tarihi nasıl anlarım

Sayfayı Paylaş