Supplement Alımı(amino) İdman Öncesi ve Sonrası?!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Silence tarafından 15 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1. Silence

Silence Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Optimum Superior 2222 aldım yeni... aldığım yerde (hepsiburada) idmandan 45 dakika önce 3 adet idmandan 45 dakika sonra 3 adet alınız şeklinde bir ifade var. Şimdi idmandan ne kadar önce ve kaç adet almam makuldür? Ve tabi idmandan hemen sonra mı almalı yoksa yine belli bi süre geçmesi mi gerekir sizce? Sanırım idmandan sonra alınanlar daha etkili oluyormuş bu sebeple daha çok sayıda almanın daha mantıklı olduğnu duymuştuöm idmandan sonra yanılıyor muyum???

2. rialtos79

rialtos79 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de aynı urunu kullanıyorum ben antrenmandan once 6 tablet antrenmandan hemen sonra 6 tablet ve yatmadan once 4 tablet alıyorum

3. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Tablets:
    As a dietary supplement, consume 1 tablet before each meal and again before and after training, or use as directed by a physician or licensed nutritionist.

orj kullanımı böyle kutudada yazıyo zaten .

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    aminoyu antremandan 45 dk sonra almak saçmalık. Amino direk antreman sonrası hemen almak için zaten. Antreman öncesi içinse eğer 1,5 saat önce güzel bir karbonhidrat- protein içerikli yemek yediysen çok da gerekli değil. Yatmadan önce aminoasit almak da yine gereksiz. Bu dönem için whey ya da daha iyisi casein almak daha iyi. Sabah kalkınca da amino alınabilir yine. Aminoasit acil ihtiyaç durumlarında alınacak bir supplement. Bu da antreman ve uyku sonrası.

5. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Amino asit'i antreman öncesi ve sonrasi olmak üzere kullanırsanız en iyi sonucu alırsınız diye tahmin ediyorum. Bu şekilde vücut anabolik evreye çok çok daha hızlı giriyor... Ama antreman öncesi whey sonrası amino şeklindede yapabilirsiniz.

Ama 1 tabletle 3 tabletle olmaz gibi geliyor bana. Ben şahsen antreman sonrası enaz 40.000 mg amino alırım..
    Antreman önceside en az 30.000 mg amino yada 40 gram whey.

Sayfayı Paylaş